Gewapende overval in Randwijck

AMSTELVEEN - Op de Laan Walcheren is woensdagavond een gewapende overval gepleegd. Er wordt gezocht naar een verdachte met een pistool.

Het gaat om een donker gekleurde kale man, rond de 1.90 meter, gekleed in een zwarte vest en een zwarte jogginsbroek. Hij zou ook een rugzak bij zich dragen en rende vanuit de woning de Rembrandtweg op. Burgernet wordt ingezet.

 

Meer nieuws

Algemeen vandaag 08:59

Ruim 600 lopers aan de start van 14e editie MeentRun

Amstelveen - Onder goede weersomstandigheden gingen ruim 600 deelnemers van start bij Ontmoetingscentrum De Meent voor de 1, 5 en 10 kilometer tijdens de 14e editie van de Amstelveen MeentRun. Het hardloopevenement voerde de deelnemers door Waardhuizen en de Bovenkerkerpolder en trok veel publiek langs het parcours.

Amstelveen van voorheen gisteren 20:18

Amstelveen van voorheen (502)

Amstelveen - AmstelveenZ.nl duikt op zondagen in het verleden van Amstelveen en toont daarbij foto’s van vroeger. In aflevering 502 een oude prentbriefkaart van de Ouderkerkerlaan.

Algemeen 11 apr 2026 11:10

Het geld klotst niet meer tegen de plinten in Amstelveen: ondergrens algemene reserve in zicht

Amstelveen - Het geld klotst niet meer tegen de plinten in het raadhuis van Amstelveen. Volgens het huidige College van B en W staat de nieuwe coalitie - die momenteel wordt gevormd - sobere tijden te wachten en moeten voor de periode 2026-2030 pijnlijke keuzes worden gemaakt om de begroting en daarmee het voorzieningenniveau op orde te houden.