5 maanden werk aan fietspad Bovenkerkerweg/Handweg

AMSTELVEEN - Vanaf vandaag (6 juli) tot en met begin december 2015 zal worden gewerkt aan de vernieuwing van het veelgebruikte fietspad langs de Bovenkerkerweg en de Handweg.

Het fietspad wordt over een lengte van ruim 3 kilometer vernieuwd. Tijdens de werkzaamheden ondervinden fietsers hinder wegens langdurige afsluitingen: zij worden omgeleid. In de zomermaanden wordt het meest drukke gedeelte van het fietspad onder handen genomen (tussen de Beneluxbaan en Keizer Karelweg).

Vernieuwing
Met de vernieuwing wil de gemeente het fietscomfort verbeteren en het reguliere onderhFietspad Handweg afgesloten 2 Foto Amstelveenzoud beperken. Het fietspad wordt grotendeels voorzien van een asfaltlaag (op puinfundering); tegenover tuincentrum Konijnenburg zal verhard beton worden aangelegd.

Voor meer informatie klik hier.

 

Op de foto's
De werkzaamheden aan het fietspad zijn vandaag (6 juli) begonnen. (Foto: AMSTELVEENZ)

Meer nieuws

Evenementen & Activiteiten vandaag 14:25

Open dag brandweerkazerne Amstelveen op zaterdag 28 juni

Amstelveen - De brandweerkazerne aan de Oranjebaan in Amstelveen opent op zaterdag 28 juni zijn deuren voor het publiek. Tijdens deze open dag krijgt iedereen een kijkje achter de schermen bij de brandweer.

Algemeen vandaag 09:12

Levi volgt Velorisa op als nieuwe kinderburgemeester

Amstelveen - Op vrijdag 20 juni is de nieuwe kinderburgemeester van Amstelveen gekozen voor het schooljaar 2025-2026. Levi, 11 jaar, uit groep 7 van de basisschool Michiel de Ruyter, gaat komend schooljaar alle kinderen van de stad vertegenwoordigen.

Algemeen gisteren 11:10

Koninklijke onderscheiding voor Amstelvener Pieter Doevendans

Amstelveen - De in Amstelveen wonende prof. dr. Pieter Doevendans is vrijdag 20 juni benoemd tot Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw vanwege zijn uitzonderlijke verdiensten binnen de cardiologie. De Utrechtse locoburgemeester Eelco Eerenberg reikte deze bijzondere koninklijke onderscheiding uit bij zijn afscheid als hoogleraar.