AmstelveenSport organiseert sportieve activiteiten voor de jeugd
Amstelveen - In de laatste week van de vakantie kunnen kinderen van 4 tot 12 weer meedoen met verschillende sportieve activiteiten. Vanaf 3 januari organiseert AmstelveenSport namellijk weer een hoop leuks voor de Amstelveense jeugd.
Woensdag 3 januari van 10.00 tot 16.00 uur - LuchtkussenFestival
In de Ben Goudsmithal voor kinderen van 4 t/m 12 jaar.
Ook deze keer staat de Ben Goudsmithal weer vol met springkussens. Kom langs en spring mee. Speciale luchtkussens voor 4 & 5 jarigen.
Donderdag 4 januari van 9.30 tot 12.30 uur - PeuterFestival
In de Beweegbox en Turnhal voor kinderen van 2 t/m 4 jaar.
Peuters kunnen zich de hele ochtend uitleven: springen op springkussens, klimmen en klauteren over obstakels en rollen op de matten.
Donderdag 4 januari van 9.00 tot 15.00 uur - Amstelveen Basketbal Toernooi
In de Ben Goudsmithal voor kinderen van groep 3 t/m 8.
Tijdens het Amstelveen Basketbaltoernooi krijgen de kinderen eerst een basketbalclinic en daarna spelen ze een toernooi tegen leeftijdsgenoten.
Meedoen is gratis. Vol = Vol.
Vrijdag 5 januari van 19.00 tot 21.00 uur - Nieuwjaars Disco zwemmen
In zwembad De Meerkamp voor kinderen tot 12 jaar.
Een DJ zorgt voor lekkere muziek, speciale lichteffecten toveren het zwembad om tot een flitsend zwem- en dansparadijs.
Vrijdag 5 januari & zaterdag 6 januari van 11.00 tot 16.00 uur - VR Snorkelen
In het wedstrijdbad van zwembad De Meerkamp voor iedereen met een zwemdiploma A.
Je krijgt een VR snorkelbril op en je avontuur begint. Je kunt snorkelen in één van de drie werelden: Sea World, Shark Attack en Space. Je kunt zo vaak meedoen als je wilt.
Je betaalt alleen een toegangskaartje voor het zwembad. Meedoen aan VR snorkelen is gratis.
Meer informatie en tickets op amstelveensport.nl/vakantieactiviteiten