112

Auto crasht tegen pand van meubelwinkel op bedrijventerrein Bovenkerk

VLN Nieuws

Amstelveen - De bestuurder van een auto is woensdag aan de Binderij op bedrijventerrein Bovenkerk tegen een pand van een meubelzaak gereden.

Een traumahelikopter werd direct opgeropen en landde op het parkeerterrein van de Gamma aan de Zetterij. 

vln-nieuws-traumheli-gamma-amstelveen.jpg
De traumaheli, die landde bij de GAMMA Amstelveen, trok veel bekijks (VLN Nieuws)

Het slachtoffer werd na stabilisatie met spoed naar het ziekenhuis gebracht.

Stichting Salvage zal zich over de schade buigen. De oorzaak van het ongeval is vooralsnog onbekend. Voor het gebouw was geen direct instortingsgevaar, maar de schade was aanzienlijk.

Meer nieuws

112 vandaag 16:16

Hele weekend geen trams in Uithoorn na zwaar ongeval

Uithoorn - Het tramverkeer in Uithoorn zal voorlopig nog ontregeld zijn door het zware ongeval dat zaterdagochtend vroeg plaatsvond. Het GVB meldt dat er het hele weekend geen trams rijden op het traject tussen Westwijk en Uithoorn Centrum.

Algemeen vandaag 12:46

Warm onthaal Sinterklaas in Amstelveen

Amstelveen - Sinterklaas heeft ook dit jaar weer kunnen rekenen op een warm onthaal in Amstelveen. Duizenden Amstelveners waren op de been om Sint welkom te heten. Zowel langs de route als op het Stadsplein in Stadshart Amstelveen, waar de burgemeester de Goedheiligman ontving, was het een drukte van belang.