Amstelveen - Atletiekvereniging Startbaan en Het Fietshuys hebben tijdens een officieel tekenmoment een driejarige sponsorovereenkomst ondertekend. De samenwerking gaat op 1 september in.
Volgende stap
Met de overeenkomst zet AV Startbaan een volgende stap in haar ambitie om sponsoring een belangrijkere plaats binnen de vereniging te geven. De steun van partners helpt de vereniging om trainingen, evenementen en andere activiteiten op een kwalitatief goede manier te organiseren en verder te ontwikkelen.
De samenwerking kwam tot stand dankzij Marjolijn Prijs, trainster bij AV Startbaan, die beide organisaties met elkaar in contact bracht. Het partnerschap sluit goed aan bij de wens van AV Startbaan om nauwer samen te werken met ondernemers uit Amstelveen.
Lokaal
'Met de steun van betrokken partners kunnen we meer mogelijk maken voor onze leden en onze ambities als vereniging verder realiseren,' zegt Luco van Bergen, voorzitter van AV Startbaan. 'Het Fietshuys is een mooie lokale onderneming die, net als wij, mensen in beweging wil brengen. We kijken dan ook met veel enthousiasme uit naar deze samenwerking.'
Het Fietshuys is gespecialiseerd in elektrische fietsen en stadsfietsen en heeft vestigingen in Amstelveen, Abcoude en Weesp. Persoonlijke aandacht, deskundig advies en vakkundige service staan centraal. De Amstelveense vestiging bevindt zich aan het Sandbergplein.
Plezier en ontmoeting
Silvan Overtoom en Philip Wallage, eigenaren van Het Fietshuys: 'Sport en fietsen dragen allebei bij aan gezondheid, plezier en ontmoeting. AV Startbaan speelt daarin een belangrijke rol in Amstelveen. We dragen graag bij aan de ambities van de vereniging en kijken uit naar drie sportieve jaren samen.'