AVA: ‘Uitbreiding golfholes Middelpolder voorlopig van de baan’

Amstelveen – De politieke partij Actief Voor Amstelveen (AVA) meldt in een persbericht dat de uitbreiding van golfholes in de Middelpolder voorlopig van de baan is.

‘Op 29 april jl. was er op het Sportpark het Loopveld voor omwonende en betrokkenen een door de gemeente Amsterdam georganiseerde voorlichtingsbijeenkomst omtrent de uitbreiding met 3 golfholes op het sportpark, gelegen in de groene Middelpolder.’ 

‘Mede naar aanleiding van het bezoek van AVA (samen met GroenLinks als enige politieke partij daar aanwezig), geschrokken van de grote bezorgdheid van de meeste aanwezigen en door Michel Becker namens AVA in de commissie gestelde vragen aan toenmalig wethouder Bot, heeft de gemeente Amsterdam bij monde van projectleider Dhr. Sjors Koole nu bekend gemaakt dat deze géén plan ter besluitvorming zal voorleggen aan het bestuur Groengebied Amstelland en de plannen vooralsnog van de baan zijn.’

AVA noemt het ‘een mooi resultaat van participatie tussen politiek en inwoners. 'En natuurlijk houden wij als Actief voor Amstelveen de vinger aan de pols en blijven deze ontwikkelingen op de voet volgen’, aldus de partij.

AVA is met 2 zetels vertegenwoordigd in de Amstelveense gemeenteraad.

Meer nieuws

Columns vandaag 09:00

Column Geertje Visser: Op de foto

Amstelveen - Ik wist het lang te rekken, maar na 6 jaar kon ik er echt niet meer onderuit: ik moest een nieuwe foto voor bij deze column. De vorige fotosessie was in coronatijd en ik was toen niet alleen 6 jaar jonger; ik woog ook 6 kilo minder en had hele andere ideeën over wat een leuk kapsel was. Dus toen steeds meer mensen zich verbaasd afvroegen joh, ben jíj dat van die stukjes?! (waarin doorschemerde joh, was jij ooit zó jong en knap? Je lijkt er voor geen meter meer op!), meldde ik me zuchtend aan bij de fotografe van dit magazine.

Winkels gisteren 15:00

Deze wijn van de maand is een echte zomerhit: LV Crèation.

Amstelveen - Wie op zoek is naar wijn die meteen het gevoel van de zon oproept, zit deze zomer goed bij De  Wijnschuur in Nes aan de Amstel. Eigenaar Dennis Wiersema heeft dit jaar een echte zomerhit te pakken met de LV Crèation. Het is de Wijn van de maand juni.

Algemeen gisteren 09:00

Van Nieuwkerk 60 jaar: meesters in tweewielers sinds 1966

Amstelveen - Ooit gestart in 1966 als kleine fietsenwinkel aan de Lindenlaan, is Van Nieuwkerk Fietsen& Scooters XL in zestig jaar tijd uitgegroeid uit tot een regelrecht begrip in Amstelveen en omstreken. Het puur Amstelveense familiebedrijf viert vanaf deze maand het 60-jarig jubileum, met 60 dagen lang hoge kortingen tot 40 procent. ‘We zijn onze klanten zeer dankbaar en op deze manier willen we toch iets terug doen,’ zegt Randy van Nieuwkerk, samen met zijn moeder Karin en zijn broers Nicky en Jimmy sinds 2015 de drijvende krachten achter het familiebedrijf.

Horeca 5 jun 2026 15:00

Laat de zomer maar komen bij Balthus & Co.

Amstelveen - Bar Bistro Balthus & Co. in de Stationsstraat in het Oude Dorp is sinds de opening begin dit jaar een schot in de roos. Enthousiasme bij gasten, goede recensies en een sterk team volop potentie maken dat veel gasten na een  lunch of diner snel terugkeren en dat de mond-tot-mond reclame zijn werk doet.