Amstelveen - In juni werd de Smeenklaan in Patrimonium opgeschrikt door een verwoestende woningbrand, waarbij zes huizen zwaar beschadigd raakten. Sommige bewoners kunnen voorlopig niet terug naar hun woning, terwijl anderen veel dierbare spullen verloren. Om hen een steuntje in de rug te geven, organiseert Bar Côte d’Or aan de Amsterdamseweg op zaterdag 19 juli een benefietavond.
De benefietavond vindt plaats op zaterdag 19 juli aan de Amsterdamseweg 159 en begint om 17.00 uur. Het initiatief is opgezet voor en door buurtbewoners. Bezoekers kunnen genieten van live muziek, een open podium, een warme en gezellige sfeer en verschillende acties om geld in te zamelen voor het goede doel. Lokale artiesten als Shahin, Kay van Raamsdonk, Gerard en Monique treden belangeloos op.
Een opvallende actie komt van buurtbewoner Hans, die zijn iconische snor op het spel zet: wordt er minimaal 1000 euro opgehaald, dan neemt hij afscheid van zijn kenmerkende gezichtshaar.

Iedereen is van harte welkom om langs te komen. Wie er niet bij kan zijn maar toch wil bijdragen, kan een vrijwillige donatie overmaken op: NL90 KNAB 0775 861 030 t.n.v. Bar Côte d’Or, o.v.v. benefiet Smeenkflat.