Amstelveen - Inwoners van Amstelveen kunnen op donderdag 10 september kennismaken met de fractie en de nieuwe voorzitter van het CDA Amstelveen tijdens een koffieochtend in het Lunchcafé van P60. De partij wil tijdens de bijeenkomst in gesprek met inwoners over onderwerpen die in de gemeente spelen.
De koffieochtend duurt van 10.30 tot 12.00 uur. Bezoekers kunnen onder het genot van een kop koffie vertellen wat hen bezighoudt. Dat kan bijvoorbeeld gaan over wonen, verkeer, veiligheid, zorg en de leefbaarheid in de wijk. Ook onderwerpen die juist goed gaan, kunnen aan bod komen.
Belangrijk
Volgens de nieuwe voorzitter van het CDA Amstelveen is het belangrijk dat de lokale politiek weet wat er onder inwoners leeft. 'Dat kan alleen door het gesprek aan te gaan met inwoners en écht te luisteren naar hun ervaringen, ideeën en zorgen. Tijdens deze koffieochtend nemen we de tijd om kennis te maken, verhalen te horen en ideeën uit te wisselen.'
Vrij toegankelijk
De bijeenkomst is vrij toegankelijk en staat open voor iedereen, ongeacht politieke voorkeur. Het eerste kopje koffie wordt aangeboden door het CDA Amstelveen.
Datum: donderdag 10 september
Tijd: 10.30 – 12.00 uur
Locatie: Lunchcafé P60, Stadsplein 100A, Amstelveen