Amstelveen - Een flinke chaos rond de rotonde van de Beneluxbaan/Sportlaan vanmorgen. Een automobilist kwam op de rotonde in aanrijding met de bestuurder van een fatbike, waarna diverse automobilisten die plaats poogden te maken voor de ambulance zich vastreden in de zachte berm.
De toegesnelde ambulance, komend vanaf de Beneluxbaan, wist uiteindelijk de plek van het ongeval te bereiken. De fatbiker raakte dermate gewond dat hij naar het ziekenhuis moest worden vervoerd.

De afrit van de Beneluxbaan naar de Sportlaan is 1-baans en dus is er weinig ruimte in geval van camaliteiten. Onfortuinlijk genoeg was de berm zo zacht dat de drie bestuurders hun voertuigen vastreden.
De politie was genoodzaakt de hele afrit af te sluiten. De politie is een onderzoek gestart naar de toedracht van de eigenlijke aanrijding tussen de automobilist en de fatbiker.