Cigo De Posthoorn luistert 65-jarig bestaan op met plek in Top 3 beste verkooppunten van NL

Cigo De Posthoorn Amstelveen

Amstelveen - De Amstelveense kansspel- en tabakswinkel Cigo De Posthoorn aan de Van der Hooplaan staat opnieuw in de Top 3 van verkooppunten van Nederland, als het aankomt op de verkoop van producten van de Nederlandse Loterij.

Dat is bekend gemaakt tijdens de jaarlijkse uitreiking van de Retail Awards, waar retailers die op verantwoorde wijze de meeste producten van Nederlandse Loterij verkopen in het zonnetje worden gezet.  

CIGO De Posthoorn in Amstelveen bestaat 65 jaar en dus is de uitverkiezing een extra mooie opsteker. De Posthoorn moest alleen tabakspeciaalzaak Van Vuure in Amsterdam (1e) en Primera Kosterman uit Zwolle (2e) voor zich dulden, maar eigenaar Hans Poll is uiteraard weer zeer trots om in het illustere rijtje van beste verkooppunten te staan.

‘Ik ben onze klanten en ons team weer zeer dankbaar,’ zegt eigenaar Hans Poll. 'Het blijft prachtig, zeker als je bedenkt dat er meer dan vijfduizend verkooppunten in Nederland zijn.' Bij Cigo De Posthoorn vallen geregeld grote prijzen en de zaak staat dan ook regionaal bekend als 'de plek waar de prijzen vallen.'

Meer nieuws

Politiek vandaag 08:59

Eerste editie D66-initiatief ‘Vraag het Floor’ goed ontvangen in Westwijk

Amstelveen - De eerste editie van ‘Vraag het Floor’, het wijkgesprek van D66 Amstelveen, heeft vrijdag in Westwijk veel positieve reacties opgeleverd. In winkelcentrum Westwijk, de bibliotheek en buurtcentrum Westend gingen inwoners een-op-een in gesprek met wethouder en lijsttrekker Floor Gordon over hun straat, zorgen, ideeën en het werk van de gemeenteraad.