Dit zijn de winnaars van de appeltaartjes van De Lange/Prenger!

De nieuwe winkel op winkelcentrum Groenhof

Amstelveen - Ter ere van het prachtige nieuwe filiaal van Patisserie Prenger (De Lange) op winkelcentrum Groenhof verlootte AmstelveenZ onder lezers tien overheerlijke appeltaartjes met het beroemde De Lange-recept. De winnaars zijn bekend!

We kregen via social media en via e-mail weer honderden reacties binnen. Eén ding is duidelijk: de appeltaart met het recept van De Lange is wereldberoemd in Amstelveen.

We konden maar tien winnaars trekken, maar we bedanken iedereen voor de inzendingen en de vaak prachtige en ontroerende verhalen.

Winnaars appeltaartjes

De tien winnaars verzoeken we een e-mail te sturen naar info@amstelveenz.nl Zij krijgen vervolgens informatie hoe de prijs te innen. De winnaars zijn:

  • Sharon Kirsenstein: voor haar lieve mama die net is verhuisd naar het Zonnehuis/De Luwte en best wel even moet wennen. Zij is altijd dol geweest op deze appeltaart 
  • Jacqueline Langelaar-Heerens: voor haar zusje, gewoon omdat ze heel veel van haar houd!
  • Lisa Cambach: voor haar moeder die na 40 jaar samenzijn recent haar man heeft verloren.
  • Leonie Sta: om te delen met haar hardwerkende, fijne collega's van basisschool De Pioniers. 
  • Heike Spreen: voor haar oma die al jaren vaste klant is bij De Lange
  • Jolanda Demi Jamy: omdat ze aan haar collega's wil laten weten dat dit de lekkerste appeltaart van Amstelveen is;
  • Janny Carlu Fopma: voor haar moeder die tijdens de verbouwperiode van de winkel zelf een appeltaart ging bakken en die lukte niet heel goed.
  • Joop Jansen: voor Ilonka, omdat zij durft te zeggen dat ze graag zelf een hapje mee wilt eten 
  • Conny Wüst-Ras: voor Henk in het Zonnehuis die gek is op goede taart 
  • Pascalle Thuijs - Nutting: voor haar ouders die al vier decennia met de hele familie genieten van de heerlijkheden van De Lange 

Dank!

Nogmaals, iedereen bedankt voor het meedoen en de vele reacties! Niet gewonnen? De hele maand oktober staat het nieuwe filiaal op winkelcentrum Groenhof nog in het teken van aanbiedingen, dus je kan nog profiteren van voordeel!

OKTOBERMAAND VOL AANBIEDINGEN

MA 10 T/M ZA 15 OKTOBER

  • Bossche Bollen €2,95 €1,95
  • Boterkoeken €7,95 €5,00
  • Doosje Bonbons €15,95 €12,50

Alle producten zijn ook online te bestellen via www.patisserieprenger.nl

MA 17 T/M ZA 22 OKTOBER

  • Hazelnoot-slagroomtaartje €9,95 €6,95
  • Herfstchocolade €10,95 €7,95
  • Speculaasjes €6,95 €4,95

MA 24 t/M ZA 29 OKTOBER

  • Appeltaart De Lange €10,95 €9,50
  • 4 gebak naar keuze €12,40 €10,00
  • Gevulde koek €2,25 €1,75

Alle producten zijn ook online te bestellen via www.patisserieprenger.nl

Meer nieuws

Sport gisteren 15:00

BuentingSport start nieuw seizoen met speciale jubileumaanbieding én HYROX

Amstelveen - Na de zomer zoeken veel mensen weer opnieuw naar ritme, beweging en uitdaging. Het is geen verrassing dat BuentingSport de start van het nieuwe sportseizoen traditiegetrouw aangrijpt om mensen weer in datritme te krijgen om hen met plezier te laten bewegen. Momenteel heeft BuentingSport een speciale pré-jubileumaanbieding waarbij vier lessen naar keuze kunnen worden uitgeprobeerd voor een gemoedelijke prijs van € 19,53 - een verwijzing naar het oprichtingsjaar (1953) van de sportschool, die volgend jaar 75 jaar bestaat.

Verkeer & Vervoer gisteren 11:22

A9 komend weekend dicht, vanaf maandag verkeer in beide richtingen door verdiepte ligging

Amstelveen - De A9 is komend weekend in beide richtingen afgesloten tussen de knooppunten Badhoevedorp en Holendrecht. Van vrijdag 11 tot maandag 14 september wordt het verkeer omgeleid via de A2, A10 en A4. Vanaf maandag rijdt het verkeer richting Almere en Utrecht door de noordelijke bak van de nieuwe verdiepte ligging in Amstelveen.

Onderwijs & Educatie gisteren 08:00

Voor alle brugklasleerlingen: de ENJOY! Learning Brugklas Kickstart

Amstelveen - Het is zover: je zoon of dochter is dit schooljaar begonnen op de middelbare school. Een mooie, maar ook spannende periode. Een nieuwe school, nieuwe klasgenoten, verschillende docenten, huiswerk, toetsen en ineens wordt er veel meer zelfstandigheid verwacht.

Algemeen 9 sep 2026 16:39

Campagne tegen opgevoerde e-bikes van start op het HWC

Amstelveen - Op het Hermann Wesselink College in Amstelveen is woensdag 9 september de campagne ‘t kan hard gaan’ van start gegaan. De campagne van Vervoerregio Amsterdam richt zich op jongeren en hun ouders en moet hen bewust maken van de risico’s en gevolgen van het opvoeren van e-bikes en fatbikes.