Enorme drukte bij coronatestlocatie Amstelveen

Een enorme rij bij de coronatestbus in Amstelveen

Amstelveen - Er is sprake van grote drukte bij de coronatestlocatie in Amstelveen. Op het parkeerterrein van de Ben Goudsmitlaan staat ook vandaag een ellenlange rij; waarbij de wachttijd  vanmorgen opliep tot drie kwartier.

De GGD Amsterdam-Amstelland meldde gisteren al dat de laatste dagen een enorme toename in het aantal mensen dat een coronatest komt doen is waar te nemen bij GGD in de hele regio Amsterdam, Amstelveen is daar geen uitzondering op.

De GGD meldt dat het op sommige tijdstippen wat rustiger kan zijn in de teststraten/locaties. De daluren zijn volgens de GGD van 10 tot 11 uur en van 13 tot 14 uur. De GGD raadt mensen als het mogelijk is op die tijdstippen te komen.

De testlocatie in Amsteveen bevindt zich op het parkeerterrein van de Ben Goudsmithal aan de Sportlaan/ Van der Hooplaan. Daar staat een GGD-testbus. De testlocatie is alle dagen open van 09.00 tot 12.00 uur en van 12.45 tot 16.00 uur.

De testbus blijft vooralsnog tot en met 30 december 2021 op deze locatie staan. Amstelveners kunnen zich er gratis en zonder afspraak laten testen. Mensen dienen wel een mondkapje en een geldig legitimatiebewijs (paspoort, rijbewijs of identiteitskaart) mee te nemen. De testuitslag dient thuis te worden afgewacht en is meestal binnen 24 uur bekend.

Meer nieuws

Amstelveen van voorheen gisteren 21:51

Amstelveen van voorheen (511)

Amstelveen - AmstelveenZ.nl duikt op zondagen in het verleden van Amstelveen en toont daarbij foto’s van vroeger. In aflevering 511 een fraaie oude foto van het A9-viaduct over de Keizer Karelweg uit 1962. 

Evenementen & Activiteiten 13 jun 2026 17:16

AmstelveenBeach 2026 officieel van start op het Handelsplein

Amstelveen - Met het serveren van de eerste bal door de deze week geïnstalleerde wethouder Sport, Floor Gordon, is AmstelveenBeach 2026 vandaag officieel van start gegaan. Dit gebeurde tijdens de traditionele beachvolleybalwedstrijd tussen de gemeente Amstelveen en AmstelveenSport. Het werd een zinderende strijd: AmstelveenSport pakte de eerste set, waarna de gemeente de tweede set opeiste. In de allesbeslissende derde set nam de gemeente in eerste instantie de voorsprong. Met de overwinning in zicht wist AmstelveenSport het tij te keren en de winst alsnog nipt binnen te slepen.

Algemeen 13 jun 2026 10:28

Zorgen om stijgende energieprijzen: infoavond voor inwoners Patrimonium, Bankras/Kostverloren en Randwijck

Amstelveen - Het Buurt Energieteam van de gemeente Amstelveen organiseert op donderdagavond 18 juni 2026 een informatieavond over woningverduurzaming in Wijkcentrum Pluspunt, speciaal voor inwoners van de wijken Patrimonium, Randwijck en Bankras/Kostverloren. De informatieavond geeft inwoners inzicht in welke duurzame maatregelen zij kunnen nemen om de stijgende energieprijzen het hoofd te bieden.

Politiek 13 jun 2026 10:27

Maarten de Haan nieuwe fractievoorzitter D66 Amstelveen

Amstelveen - De fractie van D66 Amstelveen heeft Maarten de Haan benoemd tot nieuwe fractievoorzitter. De Haan neemt het stokje over van Floor Gordon, die de fractie verlaat vanwege haar benoeming tot wethouder.