112

Fietser rond middernacht uit Amstel gered

VTF, Vivian Tusveld

Amstelveen - Een fietser die vannacht in rivier de Amstel was beland is gered door omstanders en hulpdiensten.

De fietser raakt even na middernacht door  onbekende oorzaak te water aan de Amsteldijk Zuid. Andere fietsers hebben de man direct uit het water gehaald en begonnen direct met reanimatie.

Hulpdiensten kregen vervolgens ter plaatse weer hartslag en ademhaling bij het slachtoffer, waarna hij met spoed naar het ziekenhuis is gebracht. Het is nog niet bekend hoe de man te water kon raken.

Meer nieuws

Algemeen gisteren 09:00

Sterker presteren met hulp vanuit de topsport

Amstelveen / Aalsmeer - Veel sporters trainen harder als progressie uitblijft met prestatieverlies en blessures tot gevolg. In sportende en werkende teams gebeurt vaak hetzelfde: er wordt meer gedaan, zonder echt precies te weten waar het beter kan. In veel gevallen ligt het niet aan inzet, maar aan het ontbreken van inzicht.

Gezondheid & welzijn gisteren 08:38

Activiteiten tijdens Week van Mentale Gezondheid in Amstelveen

Amstelveen - Tijdens de Week van de Mentale Gezondheid van 1 tot en met 7 juni worden in Amstelveen verschillende activiteiten georganiseerd voor inwoners, naasten en professionals. De bijeenkomsten zijn bedoeld om aandacht te vragen voor mentale gezondheid en het gesprek hierover te stimuleren.

Algemeen gisteren 08:20

Groene herinrichting plein Boswinkel Amsterdamse Bos

Amstelveen - Het plein voor het Natuurbezoekerscentrum De Boswinkel krijgt een nieuwe, groene inrichting. Als onderdeel van de vernieuwing van het entreegebied bij de Bosbaan wordt ongeveer 600 vierkante meter verharding vervangen door beplanting en een natuurlijk ingerichte buitenruimte.