Gratis rondleiding door heemparken Amstelveen
AMSTELVEEN - Medewerkers van de gemeente die de Amstelveense heemparken onderhouden geven zondag 6 december een gratis rondleiding door de rijksmonumentale heemparken De Braak en het Dr. Jac. P. Thijssepark.
De start van de rondleiding is zondag om 13.00 uur bij de ingang van het Dr. Jac. P. Thijssepark aan de Prins Bernhardlaan/hoek Emmakade. Aanmelden is niet nodig. De medewerkers kunnen u alles vertellen over de planten en dieren in de parken. Maar ook over het bijzondere onderhoud dat nodig is om deze rijksmonumenten op hoog niveau te beheren. De rondleiding duurt circa twee uur.
13 december
IVN Amstelveen organiseert tot slot op zondag 13 december om 10.00 uur een rondleiding van circa anderhalf uur door De Braak. Startpunt Amsterdamseweg links van huisnummer 204 bij de banpaal. Ook hiervoor hoeft u zich niet aan te melden en er zijn geen kosten aan verbonden. De rondleiding worden gegeven in het kader van het 75-jarig bestaan van de heemparken in 2015.