HealthCity Amstelveen kondigt sluiting filiaal Escapade aan

Healthcity aan Escapade 1

Amstelveen - HealthCity heeft aangekondigd per 18 juni 2023 de deuren van het sport- en wellnesscentrum aan Escapade 1 in Amstelveen te sluiten. De organisatie is genoodzaakt te stoppen met de exploitatie als gevolg van turbulente marktomstandigheden in de afgelopen jaren.

Dat heeft de organisatie bekend gemaakt op de eigen website (zie hier). ‘In de afgelopen jaren heeft HealthCity te maken gehad met turbulente marktomstandigheden als Corona, inflatie waaronder extreem gestegen energiekosten, krapte op de arbeidsmarkt etc. Wij hebben tevergeefs gezocht naar oplossingen door onder andere ook met de verhuurder van deze locatie naar aanpassingen te kijken, maar met de beste intenties konden wij niet anders dan de huur opzeggen en te gaan stoppen met de exploitatie in het pand op de Escapade 1 te Amstelveen,’ aldus Healthcity.

Leden krijgen automatisch een premium-lidmaatschap bij BasicFit aan de Van der Hooplaan. HealthCity geeft aan jarenlang met enorm veel plezier de vestiging aan Escapade te hebben geleid: 'Wij kijken terug op een geweldige tijd met onze teamleden en op zeer bijzondere en leuke momenten met onze leden.'

HealthCity had aanvankelijk twee vestigingen in Amstelveen: aan de Van der Hooplaan (voormalig All Sports) en Escapade (voormalig Special Sports). Het filiaal aan de Van der Hooplaan werd vorig jaar al overgenomen door BasicFit. Horecagelegenheid Grand Café All Sports bleef daarbij behouden.

Meer nieuws

Kunst & Cultuur vandaag 13:02

Verzameld voor Amstelveen (10): Kunstwerk onbekend, wie weet meer?

Amstelveen - Wie weet meer...? Dat is de grote vraag in deze aflevering van de rubriek Verzameld voor Amstelveen, waarin beelden in de openbare buitenruimte worden uitgelicht. Het gaat hier om een uniek bronzen hoekelement, dat afgelopen zomer door de gemeente werd herplaatst op het ateliergebouw Ateliers 2005 aan de Van Weerden Poelmanlaan 4 in de wijk Keizer Karelpark.

Vrije Tijd, Recreatie & Natuur 5 dec 2025 16:44

Amerikaanse rivierkreeft in Middelpolder Amstelveen heeft er een vijand bij

Amstelveen - Gemeente Amstelveen draagt 25.000 euro bij aan een project van Landschap Noord-Holland om de ecologische schade die de Amerikaanse rivierkreeft veroorzaakt in de Middelpolder terug te dringen. Met speciale vangbakken en aanpassing van oevers, wordt gepoogd de rivierkreeften een halt toe te roepen.

Wonen 5 dec 2025 09:55

Nieuwe woningen op plek van voormalige chocoladefabriek Martinez

Amstelveen - Als alle procedures voorspoedig verlopen, kan in 2027 de eerste paal worden geslagen voor de bouw van nieuwe woningen op de locatie van de voormalige chcoladefabriek van Martinez Chocolade op bedrijventerrein Legmeer in Amstelveen Zuid. Ook een naastgelegen kantoorpand aan de Bouwerij 46 gaat tegen de vlakte voor woningen: in totaal moeten er zo'n 500 woningen komen, waarvan 130 in de sociale sector.

Algemeen 5 dec 2025 09:15

CDA Amstelveen: 'Situatie rond lijn 25 wordt onhoudbaar'

Amstelveen - CDA Amstelveen vindt dat het college steviger moet optreden richting het GVB vanwege aanhoudende problemen op metrolijn 25 (Amstelveenlijn). Volgens de partij stapelen klachten van reizigers zich op en blijft verbetering uit.

Evenementen & Activiteiten 5 dec 2025 07:54

Schouwburg Amstelveen presenteert feestelijk kerstprogramma

Amstelveen - Schouwburg Amstelveen biedt rond de feestdagen een uitgebreid programma met theatervoorstellingen, concerten en familievoorstellingen. Van musicals en muziekoptredens tot circus en jeugdtheater: voor bezoekers van alle leeftijden is er in de kerstperiode volop keuze.

Algemeen 4 dec 2025 16:33

Sinterklaas bezoekt Ziekenhuis Amstelland en introduceert nieuwe mascotte Sammie

Amstelveen - Sinterklaas heeft vandaag, 4 december 2025, een feestelijk bezoek aan Ziekenhuis Amstelland gebracht. De Sint werd officieel welkom geheten door de Raad van Bestuur in de Centrale Hal. Medewerkers, patiënten en bezoekers waren uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn en de Goedheiligman te verwelkomen.