Het nieuwe slapen: sensationele premières bij Simon de Bruin

Amstelveen - Bij de gerenommeerde beddenspeciaalzaak Simon de Bruin Slaapcomfort aan de Binderij in Amstelveen presenteren eigenaren Annemieke en Simon liefst drie exclusieve noviteiten op het gebied van nachtrust, waarbij het om twee indrukwekkende premières gaat. AmstelveenZ werd uitgenodigd om de primeurs en noviteiten zelf te ervaren.

Het is tekenend dat het in Amstelveen overbekende, maar relatief kleinschalige familiebedrijf ook na 35 jaar nog altijd blijft innoveren en dat Annemieke en Simon nog steeds met dezelfde passie en bevlogenheid hun vak uitoefenen: het vormgeven van uw nachtrust.

Omdat de beddenspeciaalzaak een smetteloze reputatie (9,9 op klantenvertellen.nl) heeft hoog te houden als het op ultiem slaapcomfort aankomt, was onze nieuwsgierigheid snel gewekt. Kan het wel beter? Het antwoord laat zich raden. Bij binnenkomst - met twee redacteuren sterk - in de keurig verzorgde en volledig up-to-date showroom met een ruime en indrukwekkende A-kwaliteitscollectie, brandt Simon direct los. Enthousiast, vriendelijk, vakkundig en bevlogen als altijd vertelt hij als eerste over een uniek, nieuw en toekomstbestendig slaapsysteem dat nu in de winkel verkrijgbaar is en voor een nachtrust-revolutie zorgt.

Aanpasbaar slaapsysteem van de toekomst

‘Het is het meest aanpasbare slaapsysteem dat bestaat, het systeem van de toekomst,’ zegt Simon. ‘Dit elektrisch gestuurde slaapsysteem kan zich aan elk lichaam en aan alle levensfases aanpassen, ook als je onverwacht last krijgt van beperkingen die je nu nog niet kan voorzien. Dit slaapsysteem biedt te allen tijde volledig op maat het juiste comfort en de beste ondersteuning, doordat alle delen van de bodem specifiek ingesteld kunnen worden.’

Een proef op de som verklaart al snel waarom Simon zo enthousiast is: als we proefliggen blijkt al snel dat dit écht om next level ligcomfort gaat, want eigenlijk willen we niet meer opstaan. Simon glundert: ‘Iedereen die het ervaart is extreem onder de indruk. Dit revolutionaire slaapsysteem is een investering in je nachtrust en dus je gezondheid voor nu en in de verre toekomst.

Het droge waterbed

Ook de tweede primeur is een smaakmaker, of beter gezegd slaapmaker. Een nieuw matras, dat ook wel het droge waterbed wordt genoemd. ‘Het is een matras van 100% Talalay natuurlatex en herdefinieert het slaapcomfort. Het matras wordt een droog waterbed genoemd omdat het geen drukpunten kent. ‘Het matras zakt niet door en biedt een ongeëvenaarde comfortervaring, doordat elke tegendruk wordt geëlimineerd. Een hemelse, wolkzachte slaapervaring,’ zegt Annemieke.

Natuurlijke pocketveermatrassen

Als laatste mogen we een nieuwe, duurzame lijn pocketveermatrassen proberen, voorzien van louter natuurlijke materialen. ‘Deze handgemaakte matrassen zijn verkrijgbaar in diverse hardheden, waarbij het topmodel zelfs is voorzien van maar liefst 2400 gram vulgewicht per vierkante meter, onderverdeeld in paardenhaar, katoen, Texelse scheerwol en bamboe. Het matras biedt perfecte ondersteuning, klimaatregulering en comfort,’ zegt Simon.

Na diverse lig- en testsessies zijn we zachtgezegd onder de indruk. Dat wordt sparen voor een sensationele verbetering van onze toekomstige nachtrust. Simon erkent dat het een investering vergt, maar die is het dubbel en dwars waard. ‘We zijn geen prijsvechter, maar daartegenover staat dat bij ons A-kwaliteit van Nederlandse of Europese makelij, maatwerk en service altijd gegarandeerd zijn. Een matras of slaapsysteem zogenaamd ‘voordelig’ bij een webshop kopen resulteert maar al te vaak in een dure miskoop en daar willen we klanten voor behoeden. Bij ons kan je alle producten zelf ervaren en we helpen altijd de juiste keuze te maken. Kortom: ‘what you see and feel, is what you get,’ zegt Simon.

Via de website www.simondebruin.nl kan iedereen een proefligsessie plannen, maar spontaan binnenlopen kan ook. Alvast welkom in het nieuwe tijdperk van rustgevende slaap!

Simon de Bruin Slaapcomfort
Binderij 1
1185 ZH Amstelveen (t.o. Co van der Horst)
020-6456921
info@simondebruin.nl
www.simondebruin.nl 

Dit artikel verscheen eerder in de juli-editie van AmstelveenZ Magazine, nummer 100.

Meer nieuws

Algemeen vandaag 12:49

Volgende stap nieuwe huisvesting scholencluster Orion

Amstelveen - De gemeente zet de volgende stap bij het vernieuwen van de huisvesting van de drie scholen bij de Orion. Er komt een nieuw kindcentrum in de Middenwaard voor de Willem Alexander School, inclusief kinderopvang en een gymlokaal. Om het project te realiseren vraagt het college van B en W de gemeenteraad voor de totale investering twintig miljoen euro aan.

Algemeen vandaag 11:21

Gemeenteraad steunt aanpak onveilige schoolroute Kazernepad

Amstelveen - De gemeenteraad van Amstelveen heeft woensdagavond unaniem ingestemd met een motie van Burgerbelangen Amstelveen (bbA) om de verkeersveiligheid bij het Kazernepad (Zwarte Pad) en de Thorbeckelaan versneld te verbeteren. De locatie maakt deel uit van de schoolroute naar basisschool Piet Hein en wordt dagelijks gebruikt door jonge kinderen en hun ouders.

Algemeen vandaag 09:59

D66: 'Geef woningzoekenden inspraak bij woningbouwplannen in Amstelveen'

Amstelveen - D66 Amstelveen wil dat woningzoekenden actief worden betrokken bij de ontwikkeling van nieuwe woningbouwprojecten. De partij diende daarom tijdens de gemeenteraadsvergadering een motie in die het college oproept te onderzoeken hoe woningzoekenden structureel kunnen participeren, bijvoorbeeld via de oprichting van een Amstelveense Woonraad. De motie werd afgelopen woensdag door een grote meerderheid van gemeenteraad aangenomen.

Gezondheid & welzijn vandaag 09:00

Paradontoloog Wael bij Keizer Karelpark Tandartsen: ‘gezond tandvlees is de basis van tandheelkunde'

Amstelveen - Sinds maart is tandarts-parodontoloog Wael Talbi werkzaam bij Keizer Karelpark Tandartsen. Hier zet hij zijn expertise in op het gebied van parodontologie: de tandheelkundige specialisatie die zich richt op tandvlees, het kaakbot en implantaten. Zijn fascinatie voor dit vakgebied begon al vroeg in zijn carrière, maar werd pas echt verdiept tijdens zijn specialisatie aan het Academisch Centrum Tandheelkunde Amsterdam (ACTA).