Hybride wagens in trek bij dievengilde

AMSTELVEEN - In Amstelveen heeft de politie de afgelopen periode een duidelijke toename waargenomen van (poging tot) diefstal van hybride auto's. Vooral wagens uit het luxere segment (Lexus, Porsche, Toyota)  zijn in trek bij het dievengilde.

Eind vorige week waarschuwde de politie via Facebook eigenaren van hybride auto's om een extra oogje in het zeil te houden. Specifiek werd gewezen op auto's uit het hogere segment zoals de hybride-versies van de Porsche Cayenne, Lexus RX 450 en de Toyota RAV 4.

Inwoners die iets verdachts zien wordt verzocht 112 te bellen.

Meer nieuws

Columns vandaag 09:00

Column Geertje Visser: Toi toi toi

Amstelveen - Het zal u vast niet ontgaan zijn, maar op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Vanaf grote borden langs de doorgaande weg lachen de lijsttrekkers en partijlogo’s ons toe om toch maar alsje-alsje-alsjeblíeft te gaan stemmen.

Algemeen gisteren 11:04

200 zorgprofessionals bundelen krachten: 34 nieuwe initiatieven voor betere zorg in Amstelland

Amstelveen - In de regio Amstelland hebben in 2025 meer dan 200 zorgprofessionals samengewerkt aan vernieuwing van de zorg. Van ziekenhuis tot huisartsenzorg en van verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorgorganisaties tot verzekeraar en academisch centrum: binnen het zorgvernieuwingsprogramma Fit For the Future bundelen deze zorgorganisaties hun kennis en ervaring om zorg beter op elkaar af te stemmen en toegankelijk te houden voor inwoners.