In de rij voor luxe nieuwbouwproject The City Garden
AMSTELVEEN - De verkoopprijzen beginnen niet onder de 4 ton en de grootste appartementen moeten meer dan een miljoen euro gaan kosten, maar dat weerhield veel Amstelveners er niet van om vanmorgen om 10.00 uur al in de rij te gaan voor een preview van het nieuwbouwproject The City Garden in het Stadshart.
[caption id="attachment_3090" align="alignleft" width="300"] Impressie van The City Garden (Brockhoff Makelaars)[/caption]
Speciaal voor belangstellen had verkopend makelaar Brockhoff vanmorgen tussen 10.00 en 12.00 uur de bovenste etage van de (naast het bouwterrein gelegen) Parktoren afgehuurd, om mensen vast kennis te laten met het toekomstige uitzicht vanuit de appartementen. Dat was niet tegen dovemansoren gezegd: honderden mensen kwamen een kijkje nemen.
Eind dit jaar in verkoop
Naast het uitzicht van 9 hoog waren er diverse plattegronden te zien van appartementen. Het nieuwbouwcomplex, gelegen tegenover park de Stadstuinen, wordt volgens de Feng Shui theorie opgetrokken. Edwin Brockhoff sprak van een geweldige opkomst. 'Ik heb geen stem meer over,' laat hij op Facebook weten over de vele gesprekken. 'We hebben heel veel leuke reacties gehad en we hopen eind dit jaar in verkoop te kunnen gaan.'