Inschrijvingen geopend voor Popprijs Amstel- en Meerlanden 2026

Amstelveen - Jonge bands en opkomende acts uit de regio kunnen zich vanaf nu inschrijven voor de Popprijs van Amstel- en Meerlanden 2026. De wedstrijd keert volgend jaar terug en biedt lokaal talent de kans om podiumervaring op te doen, professionele feedback te krijgen en mee te dingen naar een uitgebreid prijzenpakket.

Deelname staat open voor bands en acts waarvan de meerderheid van de leden woonachtig is in Amstelland of de Meerlanden. De voorrondes vinden plaats op 20 maart en 4 april in Cpunt en N201 Aalsmeer. De finale wordt gehouden op 2 mei in P60.

De organisatie roept muziektalenten op om zich tijdig aan te melden: “Dit is hét moment om je muziek aan een groter publiek te laten horen en een volgende stap te zetten in je ontwikkeling.”

De Popprijs van Amstel- en Meerlanden 2026 wordt mede mogelijk gemaakt door onder meer Gooise Gitaren, In Front Records, Jack Daniel’s, Kuppmen Music, Libris Venstra, Stage Music Shop, Studio peggy51 en Terpstra Muziek Drumland.

Meer nieuws

Algemeen vandaag 14:40

Succesvolle aftrap van Jazz & More in Amstelveen

Amstelveen - Zondagmiddag 19 april vond de eerste editie van Jazz & More plaats in de serre van het Noorddamcentrum in Amstelveen. Het nieuwe initiatief van Poppodium Bovenkerk kon rekenen op grote belangstelling: ruim 150 jazzliefhebbers bezochten het evenement.

Politiek vandaag 08:16

GroenLinks-PvdA voert druk op om aanhoudende wateruitval in Uilenstede

Amstelveen - GroenLinks-PvdA heeft het College van B en W mondelinge vragen gesteld over de aanhoudende problemen met de watervoorziening in de zogenoemde ‘donkerblauwe’ flat op Uilenstede. Bewoners kampen hier al meer dan een jaar met waterstoringen, waardoor ze geregeld niet kunnen beschikken over stromend water.

Amstelveen van voorheen gisteren 20:58

Amstelveen van voorheen (503)

Amstelveen - AmstelveenZ.nl duikt op zondagen in het verleden van Amstelveen en toont daarbij foto’s van vroeger. In aflevering 503 een oude foto van de Burgemeester Haspelslaan met linksboven de IVO-school.

Algemeen gisteren 12:36

Buitenbad De Meerkamp ruim week eerder geopend: eerste zwemmers starten buitenseizoen met frisse duik en krentenbol

Amstelveen - Vanochtend om 08.00 uur is het buitenseizoen van zwembad De Meerkamp officieel geopend. De eerste fanatieke banenzwemmers doken het water in om de start van de meivakantie sportief in te luiden. De vroege vogels werden getrakteerd op verse koffie, thee en een traditionele krentenbol. 'Een heerlijk begin van de zondag,' luidde het veelgehoorde commentaar langs de badrand.

Algemeen gisteren 12:32

Gerard en Willeke Miltenburg uitgeroepen tot vrijwilligers van het jaar in Bovenkerk

Amstelveen - Tijdens de jaarlijkse Bovenkerkse vrijwilligersborrel van Stichting Bovenkerk op 17 april jongstleden in het Noorddamcentrum heeft het bestuur bekendgemaakt dat Gerard en Willeke Miltenburg zijn verkozen tot vrijwilligers van het jaar. Met deze benoeming spreekt de stichting haar grote waardering uit voor hun jarenlange en onmisbare inzet voor de Bovenkerkse gemeenschap.