Ravage na nachtelijke klapper Buitenveldert
Buitenveldert - Op de Van Neijenrodeweg bij de Van Leijenberglaan in Buitenveldert heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een zwaar ongeval plaatsgevonden.
Buitenveldert - Op de Van Neijenrodeweg bij de Van Leijenberglaan in Buitenveldert heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag een zwaar ongeval plaatsgevonden.
Amstelveen - Op de rotonde Beneluxbaan/Sportlaan in Amstelveen is donderdagmiddag een automobilist in aanrijding gekomen met een fietsster.
Amstelveen - [Update] Bij de overval op het Albert Heijn-filiaal Maalderij in Bovenkerk woensdagavond heeft een supermarkt-medewerker gepoogd de overvaller tegen te houden, maar die wist te ontkomen.
Amstelveen - Een fietser is donderdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de oprit van de Oranjebaan richting Beneluxbaan, een plek waar vaker ongevallen gebeuren.
Amstelveen - [Update] De politie is woensdagavond uitgerukt voor een melding van een overval op het Albert Heijn-filiaal in Bovenkerk (Maalderij).
Aalsmeer - Een lijnbus (340) is woensdagavond in aanrijding gekomen met een fietsende maaltijdbezorger in Aalsmeer. Het ongeval vond plaats bij de rotonde aan de Burgemeester Kasteleinweg ter hoogte van de Dorpsstraat, een plek waar geregeld ongevallen plaatsvinden.
Amstelveen - Een fietser is woensdagmiddag gewond geraakt bij een aanrijdig met een automobilist op de rotonde Van Heuven Goedhartlaan/Groen van Prinstererlaan.
Uithoorn - De brandweer is vanmorgen in alle vroegte afgegaan op een melding van een zinkende boot die lag aangemeerd langs de Amsteldijk. Terwijl de boot steeds verder zonk, was onduidelijk of er iemand aan boord was.
Amstelveen - [Update] De politie heeft dinsdagavond een grote zoektocht ingezet naar een gevluchte bestuurder van een motorscooter, waarbij onder andere een snelle interventiewagen (Audi A6) en een helikopter werden ingezet.
Amstelveen - Op de Keizer Karelweg, ter hoogte van de onderdoorgang onder de A9 - ook wel DDI*, zijn maandagavond een automobilist en een scooterrijder in aanrijding gekomen.
Amstelveen - De brandweer is zondagmiddag uitgerukt voor een brand in een appartement in studentenwijk Uilenstede.
Amstelveen - De politie heeft zaterdagmiddag moeten ingrijpen na een melding van een verkeersruzie aan de Noorddammerlaan in Bovenkerk.
Amstelveen - Op de A9 bij Amstelveen is in de nacht van donderdag op vrijdag een auto over de kop geslagen na een botsing tegen een scheidingswand. Er waren geen andere automobilisten bij betrokken.
Amstelveen - De Amstelveense politie heeft een hele serie elektrische fatbikes aangetroffen die vermoedelijk van diefstal afkomstig zijn. Via social media vraagt de politie of eigenaren hun gestolen fatbike mogelijk herkennen.
Amstelveen - De politie heeft donderdagavond een grote fuik neergezet op de Beneluxbaan in Amstelveen voor een alcoholcontrole.
Amstelveen - Een automobilist is donderdagmiddag aan het Westelijk Halfrond in Amstelveen in aanrijding gekomen met een busje, met blikschade tot gevolg.
Aalsmeer - Aan de Spoorlaan in Aalsmeer zijn in de nacht van donderdag op vrijdag twee auto’s volledig uitgebrand.
Amstelveen - In het onderzoek naar het aantreffen van een overleden Amstelvener (44) in een amfetaminelab in Zaandam eind oktober vorig jaar, is deze week een 34-jarige verdachte uit Utrecht aangehouden.
Amstelveen - De recherche heeft in het onderzoek naar een poging doodslag op station Bijlmer ArenA op vrijdagavond 5 mei 2023- waarbij een persoon in elkaar werd geschopt en op het spoor werd geduwd - zes personen aangehouden in de leeftijd tussen de 15 en 17 jaar oud. De verdachten komen uit Amsterdam, Amstelveen en Lelystad.
Amstelveen - Op de Bosbaanweg heeft zondagmiddag een ernstig ongeval plaatsgevonden, waarbij een scooterrijder gewond is geraakt.
Amstelveen - De hulpdiensten zijn zaterdagochtend uitgerukt naar de Oranjebaan in Amstelveen wegens een melding van een persoon te water.
Amstelveen - De politie en de Koninklijke Marechaussee hebben dinsdagavond de omgeving van een synagoge aan de Max Havelaarlaan in Amstelveen tijdelijk volledig afgezet vanwege een verdachte situatie.
Amstelveen - Een automobilist is vannacht na een lange achtervolging vanuit Zandvoort klemgereden in het Amsterdamse bos en daarop aangehouden.
Amstelveen - De brandweer heeft zaterdagavond adequaat ingegrepen bij een brand bij het GGZ-gebouw aan de Laan van de Helende Meesters in Amstelveen.