Amstelveen - De feestelijke decembermaand komt eraan en dat betekent dat het Amstel Gospel Choir opnieuw het podium betreedt in de St. Urbanuskerk. Op zaterdag 20 december verandert de kerk in een sfeervol kerstdecor voor twee sprankelende concerten onder leiding van dirigent Vladimir Pairel.
Gospelkoor
Het Amstel Gospel Choir, bekend als het meest swingende gospelkoor van Amstelveen, brengt met het programma Let There Be Light een mix van warme, betoverende kerstklanken en opzwepende gospels. De bezoekers kunnen kiezen uit een matineevoorstelling om 14.00 uur en een avondconcert om 19.30 uur.
Traditie
De kerstconcerten van het koor zijn inmiddels uitgegroeid tot een geliefde traditie in Amstelveen. Elk jaar weten de enthousiaste zangers jong en oud te raken met hun energie, muzikaliteit en aanstekelijke sfeer. Stilzitten is haast onmogelijk.
Kaartverkoop
Kaarten kosten €19,- per persoon, inclusief een pauzedrankje, en zijn verkrijgbaar via www.amstelgospel.nl of telefonisch via 06-30163324. Voor bezoekers met een scootmobiel of rolstoel worden plaatsen gereserveerd; dit kan worden aangegeven via amstelgospelchoir@gmail.com na het bestellen van de kaartjes.