Lunchen bij Gusto: een heerlijke verrassing

Lunch bij Gusto

Amstelveen - Verrassend lekker lunchen in het hart van het Oude Dorp van Amstelveen? Dan moet je echt eens bij Gusto aan de Dorpsstraat 84 binnenlopen. Natuurlijk, deze geliefde Italiaanse horecazaak staat bekend om de vermaarde houtgestookte Napolitaanse pizza’s, maar voor wie het nog niet weet: de uitgebreide lunchkaart biedt veel meer authentiek Italiaans genot. Van geweldige panino’s en rijke salades tot smaakvolle antipasti, Gusto biedt de lunchliefhebber originele Italiaanse lunchgerechten tegen opmerkelijk vriendelijke prijzen.

Vooropgesteld, lunchen bij Gusto is een uitstekend alternatief voor mensen die eens wat anders willen dan een traditionele lunch. Of je nu een snelle lunchpauze hebt of uitgebreider de tijd hebt, Gusto biedt een lunchkaart met heel veel mogelijkheden.

Panino

De uitgebreide keuze aan panino’s verdient alle aandacht. Je kan kiezen uit vele varianten van deze ovenverse Italiaanse broodjes, gemaakt van het vermaarde Italiaanse pizzadeeg van Gusto. Klassiekers als de panino Prosciutto (parmaham met parmezaanse kaas, cherrytomaat en rucola) en de Vitello Tonato (kalfsfricandeau met tonijnmayonaise, kappertjes en rucola) zijn hardlopers. Maar ook de panino Pancetta kan op veel sympathie rekenen. Op deze panino vinden we traditioneel wangspek, ofwel Guanciale, uit Umria. Op authentieke wijze met zout ingewreven en aangevuld met sla, tomaat en (Hellmans) mayonaise.

Voor wie van meer uitgesproken houdt kan heel goed af met bijvoorbeeld de panino Fuoco (met pikante Nduja-worst uit Calabrië, mozzarella, artisjok en olijf met gele tomaten). Het klinkt allemaal net zo lekker als het is. De beste verrassing is nog wel dat deze zorgvuldig bereide verse panino’s voor nog geen tientje op de kaart staan.

Salades en planken

Ook de rijke salades zijn allerminst overpriced, zeker gezien de traditionele verse ingrediënten die gebruikt worden. Voor ònder de 15 euro kan je kiezen uit salades met geitenkaas (Mista Grande), tonijn (Di Tonno) en burrata (Di Burrata). Maar ook de planken met verse Italiaanse delicatessen (eveneens zeer geschikt voor een borrel) zijn het proberen waard.

Geholpen door de fijne ambiance en de altijd vriendelijke bediening – en het intieme ‘Italiaanse’ terrasje – is lunchen bij Gusto dus echt een hele fijne verrassing. Gusto biedt veel meer dan pizza alleen, ook al kan je ook voor de lunch gewoon je favoriete pizza bestellen. Bij Gusto kan je 7 dagen in de week vanaf 12.00 uur terecht: lunch smakelijk!

Meer info vind je op www.gustoworldofpizza.nl.

Dit artikel verscheen eerder in de juni-editie van AmstelveenZ Magazine, nummer 99.

Meer nieuws

Algemeen vandaag 11:25

Waterpartij De Bolder feestelijk geopend na buurtinitiatief

Amstelveen - De vijver bij ontmoetingscentrum De Bolder in Groenhof heeft een flinke opknapbeurt gekregen en werd officieel geopend. Het resultaat is een fraaie waterpartij die niet alleen zorgt voor een prettiger aanzicht, maar ook bijdraagt aan een betere waterkwaliteit en biodiversiteit.

Politiek vandaag 09:29

GroenLinks-PvdA wil samen met alle inwoners bouwen aan de toekomst van Amstelveen

Amstelveen - GroenLinks-PvdA wil onder het thema ‘Samen maken we de stad’ met inwoners in gesprek over hoe  de partij samen met bewoners en organisaties beleid kan maken in Amstelveen. De fusiepartij wil dat iedereen in Amstelveen invloed kan uitoefenen en dat de expertise en ideeën van Amstelveners de basis voor beleid gaan vormen.  

Sport vandaag 09:05

Amstelveen Heemraad promoveert naar tweede klasse

Amstelveen - Het eerste elftal van Amstelveen Heemraad is erin geslaagd promotie af te dwingen naar de tweede klasse. In de finale van de nacompetitie werd De Dijk overtuigend met 1-5 verslagen op neutraal terrein, bij NVC in Naarden.