Nepagenten slaan weer toe in Westwijk

Davey Photography, Davey Baas

Amstelveen - Opnieuw zijn criminelen die zich voordoen als agenten erin geslaagd een bewoner via een babbeltruc te beroven van sieraden.

De criminelen hadden het niet voor het eerst voorzien op een oudere bewoner van de Bertha von Suttnerlaan. Ze hingen een verhaal op dat ze namens de politie waardevolle sieraden in veiligheid kwamen brengen omdat die mogelijk gestolen zouden worden. De nepagenten gingen er vervolgens met de sieraden vandoor.

Het is een bekende oplichterstruc waar al meerdere keren voor gewaarschuwd is. Diverse (oudere) bewoners in onder andere Westwijk zijn al slachtoffer geworden van de criminelen die zeer vetrrouwd overkomen en dus nog steeds slachtoffers weten te maken.

De (echte) politie heet het slachtoffer opgevangen en een aangifte opgenomen. 'Dit soort zaken raken ons altijd nog,' meldt de politie op social media. De politie waarschuwt opnieuw voor babbeltrucs en vraagt vooral ook familieleden om hun ouders of grootouders te waarschuwen voor de vele vormen van oplichterij aan de deur.

Naast nepagenten zijn ook geregeld nepostbezorgers en nepmonteurs actief. Ze hebben het vaak voorzien op oudere bewoners.

Meer nieuws

Evenementen & Activiteiten 10 apr 2026 09:47

Oom Wanja met Jeroen Spitzenberger te zien in Schouwburg Amstelveen

Amstelveen - Acteur Jeroen Spitzenberger speelt de titelrol in een vernieuwde en sprankelende versie van Oom Wanja. De tragikomedie over mislukte levens en onvervulde verlangens is op zondagmiddag 26 april te zien in de Grote Zaal van Schouwburg Amstelveen.