Nieuwe editie AmstelveenZ Magazine is uit: No. 90
Amstelveen - De nieuwste editie van AmstelveenZ Magazine (No. 90, juli 2024) is uit! Deze maand siert auteur en actrice Kimberley Klaver de cover.
Ze vertelt over haar schrijverscarrière en haar nieuwe boek over Zuid moeders. Ook valt er te lezen over het betaald parkeren, dat gefaseerd in Amstelveen ingevoerd gaat worden. Natuurlijk hebben we ook alle zomerse uitjes op een rij gezet, is AmstelveenZ op bezoek geweest bij Luchtverkeersleiding Nederland en spreken we met Nederlands kampioen triathlon Wouter Schuit
Verder: het nieuwe Burgerlijk in Amstelveen, 55 jaar KinderRijk en de verhuizing van makelaar Brockhoff naar de Van Der Hooplaan. De zomerse puzzel is de afsluiter van dit zomernummer.
Editie 90 bevat natuurlijk nog veel meer lokale verhalen en de vertrouwde vaste rubrieken vind je ook weer in de nummer. We wensen iedereen veel leesplezier!