Amstelveen - Stadshart Amstelveen breidt het modeaanbod dit najaar verder uit met drie nieuwe winkelopeningen in het Rembrandthof. Het Amsterdamse lifestylemerk 10DAYS opent er zijn grootste winkel van Nederland, Levi’s keert na een afwezigheid van twee jaar terug en YAYA verhuist binnen het winkelcentrum naar een ruimer pand. Ook kledingmerk ONLY opent vandaag officieel de deuren van een nieuwe winkel.
De vernieuwingen sluiten aan bij de ambities van het winkelcentrum om een gevarieerd en kwalitatief winkelaanbod te bieden. Tegelijkertijd wordt het Rembrandthof vernieuwd met een uitbreiding en renovatie, die het gebied een frisse, hoogwaardige uitstraling moeten geven. Met eerdere openingen van SKINS, Nespresso en Marie-Stella-Maris is die ontwikkeling al eerder in gang gezet.
Grotere winkel voor YAYA
YAYA, al gevestigd in Stadshart Amstelveen, verhuist van het Binnenhof naar een bijna twee keer zo grote winkel aan Rembrandthof 12. De nieuwe locatie van 237 m² biedt meer ruimte voor de bekende mix van tijdloze mode, zachte materialen en subtiele, vrouwelijke ontwerpen. Ook komt er ruimte voor een selectie sfeervolle Home-items. De winkel sluit aan bij zowel de groeiambitie van het merk als de vernieuwingsslag in het winkelgebied.
Levi’s terug in het centrum
Levi’s keert terug naar het winkelcentrum na twee jaar afwezigheid. Het internationale denimmerk opent een nieuwe winkel van 203 m² op Rembrandthof 23, waar zowel dames- als herencollecties te vinden zullen zijn. Met de heropening van deze vertrouwde naam wordt het modeaanbod van Stadshart Amstelveen verder versterkt.
Flagshipstore voor 10DAYS
Later dit najaar volgt de opening van 10DAYS, dat zijn grootste Nederlandse winkel opent op Rembrandthof 39. In de 200 m² grote flagshipstore is plek voor mode, lifestyle en een uitgebreide homecollectie. Het Amsterdamse merk staat bekend om tijdloze, comfortabele ontwerpen waarin kwaliteit en duurzaamheid centraal staan. Creatieve vormen, zachte stoffen en onverwachte details kenmerken de collectie, die ontworpen is met veelzijdigheid en draagbaarheid in gedachten.
ONLY opent vandaag
Als eerste in de reeks opent kledingmerk ONLY vandaag officieel zijn winkel op Rembrandthof 21. De winkel richt zich op jongvolwassenen en trapt af met een openingsactie: klanten ontvangen de eerste tien dagen 25% korting op de gehele collectie.
Over Stadshart Amstelveen
Stadshart Amstelveen is een overdekt winkelcentrum met meer dan 140 winkels en horecagelegenheden, waaronder de Bijenkorf, UNIQLO, ZARA, Dille & Kamille, Intimissimi, Calzedonia, Massimo Dutti en Nespresso. Naast bekende namen biedt het centrum ook ruimte aan boetieks en vernieuwende concepten. Stadshart Amstelveen is zeven dagen per week geopend en actief op de website, Facebook en Instagram.