Ontdek Brasserie Paardenburg

Brasserie Paardenburg, AmstelveenZ

AMSTELVEEN - Het is een van dé grote ontdekkingen van deze zomer: de vernieuwde Brasserie Paardenburg aan de Amstelzijde. Op de idyllische grens van Amstelveen en Ouderkerk, pal aan de Amstel, maakt het gerieflijke etablissement in rap tempo furore.

Paardenburg is al enige tijd onderhevig aan een spectaculaire vernieuwingsslag. Het oude ietwat oubollige imago van een van de beroemdste horeca-locaties uit Amstelveen is al lang en breed afgeschud: Brasserie Paardenburg (door foodbloggers eerder al omschreven als ‘The Hamptons’) is vandaag de dag zeer toegankelijk voor iedereen.

Vis
Veel facetten dragen bij aan het groeiende succes van Paardenburg. Voor wat betreft de keuken is gezond eten tegen een betaalbare prijs het credo. Het gedreven en professionele keukenteam werkt zo duurzaam en eerlijk mogelijk en betrekt bovendien veel producten uit de regio, zoals lamsvlees uit De Ronde Hoep. En opvallend fijn: vis voert veelal de boventoon op de ruime en aantrekkelijke menukaart.  Een geweldige aanrader is Paardenburg’s Lobster Friday.

Maar er is meer, veel meer. Natuurlijk, het verassende eten (vergeet de voortreffelijke borrelhapjes niet), maar vooral de magnifieke locatie. Het grote terras aan de Amstel  is een blikvanger van jewelste en een van de mooiste uit de regio, zeker na de recente opknapbeurt in samenwerking met gemeente Amstelveen.

Geheimen
Het ongedwongen Paardenburg, ook een sprookjesachtige trouwlocatie overigens,  biedt een berg aan geheimen: het zeer ruime achterterras met loungegelegenheid bijvoorbeeld, de nieuwe bar,  de serre, of een van de kleine of grote vergader- annex private-dininglocaties (2-150 personen). Paardenburg is niet voor niets ook in schwung geraakt bij de (lokale en internationale) zakelijke markt. Eigenaar Jan Semeins werkt bovendien aan de realisatie van 15 hotelkamers (cottage-style) op het achterterrein; er is eigenlijk niets wat Paardenburg niet te bieden heeft.

Parkeren aan de Amstelzijde een probleem? Gasten die vooraf reserveren kunnen simpelweg gratis hun auto kwijt. En in de nabije toekomst verrijzen, met dank aan de gemeente, 250 tot 300 parkeerplaatsen achter de Amstelzijde.

Informatie
Brasserie Paardenburg
| Amstelzijde 55 | T 020 496 12 10 | I www.brasseriepaardenburg.nl | Volg Paardenburg ook op Facebook en Twitter

Op de foto
Het terras van Brasserie Paardenburg (c) AMSTELVEENZ 

Meer nieuws

Sport vandaag 14:00

Van Amstelveen naar de Alpen: Poelsterleden trotseren de Weissensee

Amstelveen - Eind januari stonden 23 leden van schaatsvereniging De Poelster uit Amstelveen aan de start van de jaarlijkse Alternatieve Elfstedentocht op de Weissensee in Oostenrijk. Onder hen de 68-jarige Wim, de oudste deelnemer van de club, die twee keer de volle 200 kilometer schaatste, en de 7-jarige Novèn en haar 11-jarige broer Ferris, de jongste deelnemers, die dit jaar maar liefst 75 kilometer en 112,5 kilometer aflegde.

Columns vandaag 09:00

Column Geertje Visser: Toi toi toi

Amstelveen - Het zal u vast niet ontgaan zijn, maar op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Vanaf grote borden langs de doorgaande weg lachen de lijsttrekkers en partijlogo’s ons toe om toch maar alsje-alsje-alsjeblíeft te gaan stemmen.

Algemeen gisteren 11:04

200 zorgprofessionals bundelen krachten: 34 nieuwe initiatieven voor betere zorg in Amstelland

Amstelveen - In de regio Amstelland hebben in 2025 meer dan 200 zorgprofessionals samengewerkt aan vernieuwing van de zorg. Van ziekenhuis tot huisartsenzorg en van verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorgorganisaties tot verzekeraar en academisch centrum: binnen het zorgvernieuwingsprogramma Fit For the Future bundelen deze zorgorganisaties hun kennis en ervaring om zorg beter op elkaar af te stemmen en toegankelijk te houden voor inwoners.