Ontdek culinair Azië bij Restaurant TwisT

Restaurant Twist

AMSTELVEEN - Restaurant TwisT aan de Amstelzijde is gespecialiseerd in de Aziatische keuken met een focus op de Indiase en Thaise keuken. Ook TwisT doet mee aan de AmstelveenZ Restaurantweek van 6 tot en met 16 oktober 2016.  

Het restaurant doet zijn naam eer aan: proef er unieke gerechten en smaken met een culinaire twist, in een warme, mooie ambiance aan de Amstel. Twist heeft een speciaal driegangenmenu (lunch & diner) samengesteld voor de AmstelveenZ Restaurantweek, waar de geuren, kleuren en smaken je tegemoet komen!

Ontdek de gastvrijheid van TwisT en reserveer je plek (op basis van beschikbaarheid) tussen 6 en 16 oktober 2016. Na reservering via www.amstelveenzrestaurantweek.nl krijg je een bevestiging gemaild, bewaar deze goed!

Meer nieuws

Verkeer & Vervoer gisteren 16:26

De snelweg op bij Stadshart Amstelveen? Let op: deze toerit gaat een half jaar dicht

Amstelveen - De focus lag lange tijd op de 64-weekse afsluiting van de zuidelijke A9-afrit (5) bij Stadshart Amstelveen die eind oktober ingaat, maar de zuidelijke A9-toerit (5) bij het Stadshart gaat ook voor een lange tijd dicht: vanaf komende donderdag (23-7) is de toerit ruim een half jaar, tot eind februari 2027, afgesloten.

Horeca gisteren 15:43

Saturday Night Live x Cocktails bij Brasserie 10

Amstelveen - De zomer krijgt een extra feestelijk tintje bij Brasserie 10. Op de eerste vier zaterdagavonden van augustus staat de sfeervolle locatie van Brasserie 10 in het teken van Saturday Night Live x Cocktails. Bezoekers kunnen genieten van live muziek, verrassende thema-avonden, zomerse cocktails en een speciaal samengesteld driegangenmenu buiten de kaart om.

Politiek gisteren 15:21

Actief voor Amstelveen stelt vragen over risico's op datalek bij gemeente

Amstelveen - De fractie van de lokale politieke partij Actief Voor Amstelveen heeft het college van burgemeester en wethouders vragen gesteld over de veiligheid van de ICT-systemen en werkprocessen binnen de ambtelijke samenwerking met Aalsmeer. Aanleiding zijn mediaberichten over gemeenten die bij publicaties persoonsgegevens, waaronder burgerservicenummers, onvoldoende zouden hebben afgeschermd.

Algemeen gisteren 11:16

Luisterboeken steeds populairder, ook de Bibliotheek Amstelland ziet groei

Amstelveen - Steeds meer Nederlanders ontdekken het gemak van luisterboeken. Uit het GfK-SMB-kwartaalonderzoek naar lees-, leen- en koopgedrag, gepresenteerd door KVB Boekwerk (juni 2026), blijkt dat inmiddels 28 procent van de Nederlanders wel eens naar een luisterboek luistert. Ook het aantal geluisterde boeken stijgt. Tegelijk verschuift de manier waarop mensen boeken tot zich nemen: niet alleen lezen, maar ook luisteren en digitaal lenen wordt steeds normaler.