Oud-burgemeester Otto van Diepen (83) overleden

AMSTELVEEN - Otto van Diepen, oud-burgemeester van Amstelveen, is op 83-jarige leeftijd overleden. Van Diepen was van 1984 tot 1997 burgemeester van Amstelveen. 

In het boek 'Burgemeesters van Amstelveen 1955-2005' van auteur Mariëtta Nollen wordt Van Diepen omschreven als een bemiddelaar en bruggenbouwer. In zijn tijd als burgemeester bloeide de economie na een crisis behoorlijk op en werden bijvoorbeeld grote projecten als de tramlijn, de woonwijk Westwijk en het nieuwe Stadshart voorbereid en ontwikkeld.

Meer nieuws

Algemeen gisteren 11:04

200 zorgprofessionals bundelen krachten: 34 nieuwe initiatieven voor betere zorg in Amstelland

Amstelveen - In de regio Amstelland hebben in 2025 meer dan 200 zorgprofessionals samengewerkt aan vernieuwing van de zorg. Van ziekenhuis tot huisartsenzorg en van verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorgorganisaties tot verzekeraar en academisch centrum: binnen het zorgvernieuwingsprogramma Fit For the Future bundelen deze zorgorganisaties hun kennis en ervaring om zorg beter op elkaar af te stemmen en toegankelijk te houden voor inwoners.