Amstelveen – Museum Cobra verandert op vrijdag 24 en zaterdag 25 oktober in een bijzondere camping. Tijdens ‘Camping Cobra’ brengen bezoekers de nacht door tussen de kunstwerken. Een unieke ervaring vol creativiteit, gezelligheid en avontuur.
Bij aankomst om 19.00 uur kiest iedereen zijn eigen slaapplek: midden in de zaal, naast een beeld of onder een favoriet schilderij. Deelnemers nemen hun eigen slaapmatje, slaapzak en zaklamp mee en maken het zich comfortabel in het museum.
Plezier en ontmoeting
De avond staat in het teken van plezier en ontmoeting, met filmvertoningen, creatieve workshops en gezelschapsspellen zoals Twister en Weerwolven. Na een sfeervolle nacht tussen de schilderijen start de dag om 09.00 uur met een gezamenlijk ontbijt.
Deelname kost €20 per persoon, inclusief ontbijt. Bezoekers wordt gevraagd zelf een slaapmatje of luchtbed, slaapzak, pyjama, zaklamp, tandenborstel, knuffelbeer én toiletpapier mee te nemen. Want voor één nacht haalt het museum het toiletpapier weg. Douchen is er niet bij; het blijft tenslotte écht kamperen.
Aanmelden kan via museumcobra.nl.