112

Pakketdieven laten buit vallen bij zien motoragent en zitten nu in de cel

Archief Davey Photography, Davey Baas

Amstelveen - Dankzij een surveillerende  motoragent heeft de Amstelveense politie zaterdagavond twee pakketdieven in de boeien geslagen. De agent zag tegen kwart voor7  twee jongens met meerdere pakketjes rennen aan de Van Heuven Goedhartlaan. De jongens lieten de pakketjes pardoes vallen toen zij de motoragent zagen.

Een staandehouding volgde en na controle en onderzoek met assistentie van meerdere agenten kon worden vastgesteld dat de pakketjes waren gestolen. Beide verdachten werden aangehouden en overgebracht naar het cellencomplex.

De pakketten werden door de politie inbeslaggenomen. Bij een buurtonderzoek kwam de politie twee gedupeerden op het spoor die inderdaad  een pakketje misten. Zij hebben aangifte gedaan tegen de verdachten.

Buurtbewoners die ook een pakketje missen wordt door de politie verzocht zich te melden op het politiebureau met een bewijsstuk zoals een aankoopbewijs of bezorgstatus.

 

 

Meer nieuws

Evenementen & Activiteiten gisteren 17:55

Open Dag bij Platform C op 24 mei: muziek, dans, kunst en workshops

Amstelveen - Platform C opent op zaterdag 24 mei de deuren voor iedereen die zin heeft in een middag vol muziek, dans, kunst en workshops. Van 14.00 tot 17.00 uur verandert het gebouw aan het Stadsplein in een bruisende ontmoetingsplek voor jong en oud. De toegang is gratis.

Kunst & Cultuur gisteren 17:00

Museum Cobra krijgt subsidie toegekend en schulden kwijtgescholden: 'Toekomst vol vertrouwen tegemoet'

Amstelveen - In het ‘Toekomstplan 2025–2027’ spreekt Museum Cobra de ambitie uit om een eigentijds en toonaangevend podium voor experimentele en expressieve kunst te worden, trouw aan de geest van de Cobra-beweging. 'Nu de subsidie rond is en de schulden zijn kwijtgescholden, kunnen we echt vooruit,' zegt directeur Suzanne Wallinga. 'We zijn dankbaar en kijken vol vertrouwen naar de toekomst.'