Amstelveen - Inwoners van Amstelveen kunnen sinds kort kennismaken met pickleball, een relatief nieuwe racketsport die wordt gespeeld bij Sportcentrum VU. De sport, die elementen combineert van tennis, tafeltennis en badminton, is in de Verenigde Staten al langere tijd populair en wint ook in Nederland aan bekendheid.
Pickleball staat bekend als laagdrempelig en eenvoudig aan te leren, waardoor de sport geschikt is voor een brede doelgroep, ook voor mensen zonder ervaring met andere racketsporten. Bij Sportcentrum VU zijn er vaste speelmomenten op dinsdag en vrijdag.
Op zaterdag 22 maart vindt bij het sportcentrum de eerste editie van de Pickleball Amstelveen Open plaats. Met dit toernooi wordt de sport officieel op de kaart gezet in Amstelveen.
Meer informatie over pickleball en de speeltijden is te vinden op de website van Sportcentrum VU.