Advertorial Zakelijk

Tegeloutlet Amstelveen verrast met groot aanbod

Kerem van Tegeloutlet Amstelveen

Amstelveen - Voor wie op het punt staat een verbouwing te beginnen en/of op zoek is naar fraaie kwalitatieve tegels, is het waarschijnlijk nog een goed bewaard geheim. Op bedrijventerrein Legmeer in Amstelveen Zuid, enigszins verscholen achteraan Bouwerij, is namelijk Tegeloutlet Amstelveen gevestigd. Je vindt hier verrassend fraaie tegelcollecties, maar je kan er terecht voor veel meer.

Ondernemer Kerem is sinds november vorig jaar samen met zijn familie de nieuwe eigenaar van Tegeloutlet Amstelveen en timmert sindsdien flink aan de weg. ‘Veel mensen weten nog niet dat we hier zitten,’ zegt de vriendelijke Kerem. En dat is jammer, want Tegeloutlet Amstelveen heeft echt een verrassende collectie tegels en toebehoren.

Een deel staat uitgestald in de circa 700 vierkante meter grote bedrijfshal aan Bouwerij. ‘Muurtegels, vloertegels, tuintegels, we hebben alles,’ zegt Kerem. ‘Maar we leveren ook laminaatvloeren en binnenkort een nieuwe collectie pvc-vloeren,’ zegt hij. ‘Ook kranen en badkamertoebehoren hebben we in ons assortiment. Particulieren zijn bij ons meer dan welkom.’

Van budget tot premium

Je vindt bij Tegeloutlet Amstelveen zeer exclusieve premiumtegels (de een nog mooier dan de ander), maar je kan er ook terecht voor opmerkelijk fraaie budgettegels die niet misstaan in welk interieur dan ook. ‘De warme tinten zijn momenteel erg in, dus daar hebben we ook ruime keuze in,’ zegt Kerem. Bezoekers kunnen vrij rondlopen, alles aanraken en zo inspiratie doen. Achterin de zaak is een aantal kleine showrooms ingericht, waar je een idee kan krijgen van de vele mogelijkheden.

Scherpe prijzen

Je kan het eigenlijk zo gek niet bedenken of Tegeloutlet Amstelveen kan het leveren, natuurlijk tegen scherpe prijzen. Die scherpe prijzen betekenen niet dat de tegels of producten van inferieure kwalitei tzijn. Sterker, Tegeloutlet Amstelveen heeft diverse topmerken in het assortiment en importeert uit een flink aantal landen, waaronder Italië, Turkije en Spanje.

Tegel Store Amstelveen

Naast tegels verkopen, doet Tegeloutlet Amstelveen nog veel meer. Ook het aannemersbedrijf Tegel Store Amstelveen (TSA) is namelijk van dezelfde familie. ‘We doen ook complete verbouwingen. Of het nu om een badkamer, keuken of toilet gaat, een traprenovatie of een complete huisrenovatie. Onze ervaren aannemers nemen het werk uit handen. Dus als je bij ons mooie tegels ziet, dan plaatsen we ze desgewenst ook en we doen graag een scherpe offerte voor iedere verbouwing.’

Tegeloutlet Amstelveen
Bouwerij 87 (Bedrijventerrein Legmeer)
020 331 82 24 of 06 40 40 85 28
info@aannemers-tsa.nl
www.lapy.nl

Dit artikel verscheen eerder in AmstelveenZ Magazine van april, nummer 77.

Meer nieuws

Evenementen & Activiteiten gisteren 14:05

AmstelveenSport pakt uit met sportieve kerstvakantie vol waterpret en activiteiten

Amstelveen - AmstelveenSport presenteert een uitgebreid programma met sport, spel en zwemplezier voor jong en oud tijdens de kerstvakantie. Van winterse luchtkussens en peuteravonturen tot basketbalclinics, recreatiezwemmen en discozwemmen: er is voor iedereen iets te doen. Zwembad De Meerkamp hanteert daarnaast aangepaste openingstijden en een speciaal vakantierooster.

Algemeen gisteren 13:30

Amstelveens kindpakket slaat aan: ouders bepalen zelf waar geld naartoe gaat

Amstelveen - Ouders met een laag inkomen in Amstelveen krijgen sinds vorig jaar een vrij te besteden kindpakket en dat blijkt een succes. Uit een recente evaluatie blijkt dat gezinnen het geld vooral inzetten voor onderwijs, sport en kleding. De gemeente kiest bewust voor vertrouwen: ouders weten volgens wethouder Marijn van Ballegooijen zelf het beste wat hun kinderen nodig hebben.

Algemeen gisteren 11:06

Avontuur en creativiteit centraal bij kleinschalige opvang KindZijn

Amstelveen - Wie bij KindZijn binnenstapt, merkt het meteen: een huiselijke sfeer, kleine groepen en volop ruimte voor avontuur en creativiteit. De buitenschoolse opvang is in Amstelveen al jarenlang een vertrouwd adres voor gezinnen die waarde hechten aan persoonlijke aandacht en een warm opvangklimaat waar kinderen écht gezien worden. KindZijn biedt als een van de weinigen de mogelijkheid om te ruilen.

Algemeen gisteren 09:55

Aanleg hoofdnetwerk glasvezel in Amstelveen klaar

Amstelveen - De aanleg van het hoofdnetwerk voor glasvezel is na jaren werken zo goed als afgerond. KPN en aanlegpartner Allinq hebben hiermee een belangrijke mijlpaal bereikt. De laatste hand wordt nog gelegd aan de aanleg van de laatste kabels, waarna de focus volledig op de huisaansluitingen komt te liggen. De 'glasvezelsnelweg' ligt er.

Evenementen & Activiteiten gisteren 09:29

Musical tick, tick… BOOM! exclusief te zien in De Landing

Amstelveen - Theater De Landing presenteert vanaf 18 december 2025 tot en met 10 januari 2026 de musical tick, tick… BOOM! van OpusOne. De productie, gebaseerd op het autobiografische werk van componist Jonathan Larson, is gedurende deze periode 25 keer te zien.