VLN Nieuws
112

Traumaheli op Stadsplein Amstelveen trekt veel bekijks

Amstelveen - Vanwege een medische noodsituatie aan de Galerij in Stadshart Amstelveen is maandagmiddag een traumahelikopter op het Stadsplein geland. 

De traumahelikopter vervoerde een Mobiel Medisch Team. Om deze zo snel als mogelijk bij de patiënt te krijgen, landde de helikopter op het Stadsplein. Hier maakte de politie de ruimte vrij en werd het team door agenten richting het incident gereden. Diverse agenten hielden de mensen uit de directe omgeving van de helikopter.

Het slachtoffer is met spoed richting het ziekenhuis vervoerd, een trauma arts reed mee met de ambulance. De traumahelikopter ging daarna ook richting het ziekenhuis om de trauma-arts weer op te halen. 
Het opstijgen van de traumahelikopter trok veel publiek. 


Meer nieuws

Kunst & Cultuur gisteren 10:34

Museum JAN viert de lente: kunst, muziek en dans

Amstelveen - Museum JAN in het Oude Dorp van Amstelveen bruist van de activiteiten dit voorjaar. Op Tweede Paasdag (maandag 21 april) is het museum geopend van 11.00 tot 17.00 uur.

Verkeer & Vervoer gisteren 09:03

Bewonersgroep roept op tot lagere snelheid in Westwijk

Amstelveen - Bewoners in Westwijk, verenigd in bewonersgroep ‘Ontsluit Scheg Anders’ willen een lagere snelheid op de geplande ontsluitingsweg in De Scheg. ‘Maak er 30 km van,’ stellen de bewoners in een lobby richting politiek Amstelveen.

112 18 apr 2025 16:17

Ongeval met rolstoel en tram 25 in Middenhoven

Amstelveen - Een persoon in een rolstoel is vrijdagmiddag gewond geraakt bij een incident met Tram 25 in Middenhoven. Het is onduidelijk wat zich precies heeft afgespeeld.

Algemeen 18 apr 2025 14:12

Buddy bankje moet pesten en eenzaamheid op school tegengaan

Amstelveen - Zaterdag 19 april is het de ‘Landelijke Dag tegen Pesten’. Daarom opende kinderburgemeester Velorisa samen met onderwijswethouder Berkhout de Buddy Bench, oftewel een bankje tegen pesten, op basisschool Mio Mondo. De kinderraad van Amstelveen wil dat pesten stopt en dat iedere bassischool zo’n bankje krijgt. Ook verspreiden ze als kinderraad hun lied “STOP allemaal met pesten”.

Algemeen 18 apr 2025 12:57

Jan van Hulstpark onder grote belangstelling geopend

Amstelveen - Onder grote belangstelling van familie en buurtbewoners onthulde burgemeester Tjapko Poppens op donderdag 17 april samen met dochters Hannah Yakin-Van Hulst en Myriam Mater-Van Hulst het naambord van hun vader, verzetsheld Jan van Hulst. Het initiatief om het park achter de Kruiskerk naar Jan van Hulst te hernoemen kwam van Stadsdorp Elsrijk.