Twee ongevallen met fietsers: gewond naar ziekenhuis
Amstelveen - Bij twee verschillende ongevallen zijn maandagmiddag fietsers gewond geraakt. Aan de Keizer Karelweg ter hoogte van Bella Donna raakte een fietser zwaargewond bij een ongeval en bij de kruising Parklaan/Amsterdamseweg moest een fietser naar het ziekenhuis worden overgebracht na een val.
Aan Bella Donna raakte een fietser ernstig gewond, vermoedelijk na een aanrijding met een andere fietser.
Foto: VLN Nieuws
Twee ambulances en een traumateam werden aanvankelijk opgeroepen. Bij aankomst van de ambulance werd het traumateam, welke uit Nijmegen moest komen, afgemeld.
Het slachtoffer werd wel met spoed overgebracht naar een ziekenhuis. De politie verricht sporenonderzoek om de aanleiding van het ongeval te achterhalen. Het fietspad en een deel van de weg werd daarvoor afgesloten.
Parklaan
Even later ging het mis aan de Parklaan. Daar raakte een fietser gewond bij een val. Hoe de fietser ten val kwam wordt nog onderzocht. De fietser vervoerde op dat moment een kind in zijn kinderzitje. Omstanders die het ongeval zagen gebeuren schoten te hulp.
Het kindje kwam met de schrik vrij. De vader raakte wel gewond en moest door ambulancepersoneel worden behandeld. Na behandeling ter plaatse werd de vader naar het ziekenhuis gebracht.
Agenten hebben het kindje nog een traumabeertje gegeven om een beetje van de schrik te bekomen.