UNIQLO komt naar Stadshart Amstelveen

Uniqlo Stadshart impressie

Amstelveen - Het bekende, internationale kledingmerk UNIQLO komt in 2025 naar Stadshart Amstelveen. De nieuwe winkel zal naar verwachting in de lente/zomer 2025 de deuren openen. Met een totale oppervlakte van ruim 970 vierkante meter verdeeld over 2 verdiepingen, biedt de nieuwe winkel ruimte aan de dames-, heren- en kindercollectie. 

Vijfde locatie

De winkel van UNIQLO in Stadshart Amstelveen is de vijfde winkel van dit merk in Nederland. Met als doel kleding aan te bieden die is ontworpen om ieders leven aangenamer te maken, staat UNIQLO bekend om zijn LifeWear: innovatieve, hoogwaardige kleding die universeel aantrekkelijk is qua design en comfort en langdurige kwaliteit. De winkel opent aan de Rembrandtweg 6.

Verheugd

‘We zijn verheugd om onze aanwezigheid in Nederland zo snel uit te breiden na onze recente openingen met de aankondiging van onze vijfde locatie. We kijken ernaar uit LifeWear, kleding gemaakt op basis van onze Japanse waarden van kwaliteit, eenvoud en een lange levensduur, te introduceren aan een breder publiek in Nederland, om zo te verbinden met nieuwe communities. Na de succesvolle openingen van twee nieuwe winkels in prominente gebieden, kijken we ernaar uit om onze aanwezigheid in Nederland uit te breiden door de opening van onze eerste winkel in een winkelcentrum, Stadshart Amstelveen, dat een belangrijke uitbreiding heeft ondergaan,’ aldus Kaman Leung, Chief Operating Officer van UNIQLO Benelux.

970m2

‘Wij zijn enorm trots dat wij het eerste winkelcentrum in Nederland zijn dat UNIQLO mag verwelkomen. De komst van een van de meest vooraanstaande en gewilde fashion merken met een winkel van 970 m2 is een duidelijk signaal voor de aantrekkelijkheid van Stadshart Amstelveen en de visie van URW op de toekomst van retail,’ aldus Jurn Hoeksema, Chief Operating Officer van Northern Europe Unibail-Rodamco-Westfield. 

Meer nieuws

Columns vandaag 09:00

Column Geertje Visser: Toi toi toi

Amstelveen - Het zal u vast niet ontgaan zijn, maar op 18 maart zijn de gemeenteraadsverkiezingen. Vanaf grote borden langs de doorgaande weg lachen de lijsttrekkers en partijlogo’s ons toe om toch maar alsje-alsje-alsjeblíeft te gaan stemmen.

Algemeen gisteren 11:04

200 zorgprofessionals bundelen krachten: 34 nieuwe initiatieven voor betere zorg in Amstelland

Amstelveen - In de regio Amstelland hebben in 2025 meer dan 200 zorgprofessionals samengewerkt aan vernieuwing van de zorg. Van ziekenhuis tot huisartsenzorg en van verpleeg- en verzorgingshuizen en thuiszorgorganisaties tot verzekeraar en academisch centrum: binnen het zorgvernieuwingsprogramma Fit For the Future bundelen deze zorgorganisaties hun kennis en ervaring om zorg beter op elkaar af te stemmen en toegankelijk te houden voor inwoners.