Valentijnstaart voor Amstelveense topvrijwilliger Henk Schmidt (Myra)

Amstelveen - Al 16 jaar deelt de VVD op initiatief van haar Noord-Hollandse Statenfractie een taart uit aan een Amstelveense topvrijwilliger. Dit jaar was de taart voor Henk Schmidt, onlosmakelijk verbonden met de Amstelveense hockeyvereniging Myra.

Schimdt was tussen 2002-2010 voorzitter was bij hockeyvereniging Myra. .In de genoemde periode is de vereniging enorm gegroeid en is het complex grondig vernieuwd en verbouwd. Sinds 2011 is Henk voorzitter van Stichting Hockeypark Myra, en onder zijn leiding zijn o.a. drie watervelden en energiezuinige LED-verlichting aangelegd en de nodige aanpassingen gedaan om het sportcomplex duurzaam te maken.

'Myra is een club waar clubliefde hoog in het vaandel staat en waar veel activiteiten worden verricht door vrijwilligers in plaats van betaalde krachten. Henk Schmidt speelt een belangrijke rol bij het mobiliseren van deze vrijwilligers. Daarnaast is Henk ook bestuurslid van het de Stichting Bedrijfshockey Competitie Amsterdam,' zo meldt de VVD in een persbericht.

'De Amstelveense VVD heeft groot respect en waardering voor vrijwilligers zoals Henk Schmidt die belangeloos hun tijd, expertise en aandacht ter beschikking stellen aan Amstelveen. We hebben Henk dan ook met veel plezier een lekkere taart van een lokale bakker overhandigd.' 

'Op Valentijnsdag geef je iets aan iemand van wie je houdt, en de VVD houdt enorm van vrijwilligers. Zonder vrijwilligers namelijk, zou onze gemeenschap krakend tot stilstand komen, want zij zijn het die met hun inzet onze sportverenigingen, buurthuizen, evenementen, zorg en nog veel meer draaiende houden.'


Meer nieuws

Amstelveen van voorheen gisteren 19:36

Amstelveen van voorheen (447)

Amstelveen - AmstelveenZ.nl duikt op zondagen in het verleden van Amstelveen en toont daarbij foto’s van vroeger. In aflevering 447 een foto van het oude schoolgebouw van de ATS, ofwel de Amstelveense Technische School.

Algemeen gisteren 18:02

Informatieavond over opwek én opslag van zonne-energie

Amstelveen - Het Buurt Energieteam van gemeente Amstelveen houdt voor inwoners van de wijken Randwijck en Bankras/Kostverloren op maandag 24 maart van 19.30 tot 21.30 uur een informatieavond over zonne-energie.

Vrije Tijd, Recreatie & Natuur gisteren 14:26

Genieten van ontluikende bloesem in Bloesempark Amsterdamse bos

Amstelveen - Door de relatief hoge temperaturen heeft de bloesem in het Bloesempark in het Amsterdamse bos de afgelopen dagen een vlucht genomen. De bloeiperiode, die afhankelijk van de weersomstandigheden zo'n anderhalve week zal duren, is van start gegaan. 

Kunst & Cultuur 22 mrt 2025 08:58

Veelbelovende start van unieke tentoonstellingen in Museum Cobra

Amstelveen - Museum Cobra in Amstelveen heeft gisteren een veelbelovende start van twee bijzondere tentoonstellingen beleefd. Het Amstelveense museum exposeert de komende maanden werken van een van de meest onderbelichte Nederlandse kunstenaars, Dora Tuynman, én Cobra-kunstenaar Theo Wolvecamp, in dialoog met de Iraans-Nederlandse kunstenaar en gastcurator Sam Samiee. 

Algemeen 21 mrt 2025 17:26

Welke smaak boterkoek van Patisserie Prenger zou jij willen proeven?

Amstelveen - Het is deze maand boterkoekenmaand bij Patisserie Prenger. De boterkoeken zijn in liefst tien smaken te verkrijgen, tegen gereduceerd tarief. Geef aan welke smaak boterkoek jij zou willen proeven, AmstelveenZ geeft er namelijk drie weg onder lezers.