Vier Pasen in Museum Cobra met ontbijt, rondleiding en poëzie

Café Cobra in Museum Cobra Amstelveen

Amstelveen - Op Tweede Paasdag opent Museum Cobra de deuren voor een smaakvolle en poëtische dag. Begin met een ontbijt én kunst, gevolgd door een rondleiding door de tentoonstellingen. Blijf daarna hangen voor een unieke performance #1 Poësie Kat Walk door kunstenaarscollectief it is part of an ensemble in de tentoonstelling Lucebert X it is part of an ensemble

Paasontbijt

Van 10.00 tot 11.00 uur schuif je aan in ons museumcafé voor een feestelijk ontbijt. Een vers croissantje, een smakelijk broodje, een gekookt eitje en natuurlijk koffie, thee of sap. Na het ontbijt is het tijd om kunst te ervaren. Om 11.00 uur start een exclusieve rondleiding door de tentoonstellingen. Gedurende een uur neemt een gids je mee langs de mooiste en meest indrukwekkende stukken uit de tentoonstellingen, waarbij je alles leert over de kunst en geschiedenis. Een perfecte manier om meer te ontdekken over de kunstwerken, de kunstenaars en hun achtergronden.

Na de rondleiding ben je van harte welkom om het museum op eigen gelegenheid verder te verkennen. Dit is het ideale moment om rustig rond te dwalen en de tentoonstellingen te bewonderen.   

#1 Poësie Kat Walk

Gedurende de tentoonstelling Lucebert X it is part of an ensemble wordt de centrale studio in de tentoonstellingsruimte op verschillende momenten gebruikt, ook tijdens deze performance.

Geïnspireerd door de poëzie van Lucebert, heeft het collectief nieuwe hybride gedichten gecreëerd die deze middag zowel voorgelezen als belichaamd worden. Verwacht een performance vol improvisatie en speelsheid, waarin de grenzen tussen tekst, beweging en geluid vervagen. In de geest van Cobra en Dada wordt het publiek uitgenodigd om deel te nemen aan een unieke ervaring die de poëzie van Lucebert in een geheel nieuw licht plaatst.

kunstenaar it is part ensemble cobra.jpg

Kunstenaarscollectief it is part of an ensemble

Praktische informatie 
Paasontbijt
Datum: 21 april 2025 
Tijd: 10.00-11.00 uur ontbijt | 11.00-12.00 uur rondleiding
Prijs: € 10,- (excl. Museumentree) 
Aanmelden: reserveren kan via www.museumcobra.nl  

Performance #1 Poësie Kat Walk
Datum: 21 april 2025
Tijd: 14.00-16.00 uur
Prijs: gratis (excl. Museumentree)

Meer informatie over de tentoonstellingen is te vinden op www.museumcobra.nl.

Meer nieuws

Vrije Tijd, Recreatie & Natuur gisteren 17:13

Test je klimaatkennis in wijngaard De Amsteltuin

Amstelveen - Gemeente Amstelveen organiseert op dinsdagavond 27 mei een bijzonder klimaatevent in wijngaard De Amsteltuin in Amstelveen. Het speelse programma is bedoeld voor volwassenen én jongeren vanaf 15 jaar. Een gezellige avond vol verrassende feiten en duurzame inzichten, ideaal om samen met je kind(eren) te beleven.

112 gisteren 16:30

Dodelijk ongeval op provinciale weg N201

Amstelveen / Uithoorn - Op de provinciale weg N201 bij Uithoorn is dinsdagmiddag een persoon om het leven gekomen. Door nog onbekende oorzaak kwam een motorrijder in aanrijding met een vrachtauto.

Algemeen gisteren 12:29

Stroomstoring legt grote delen Amstelveen plat

Amstelveen - Een stroomstoring heeft dinsdagmiddag korte tijd grote delen van Amstelveen platgelegd. Op diverse plekken kwamen mensen vast te zitten in liften. 

Algemeen gisteren 11:32

Beboeten van verkeersovertreders bij bussluizen Westwijk en Bovenkerk donderdag van start

Amstelveen - Vanaf aanstaande donderdag 22 mei 2025 ontvangen automobilisten en motorrijders die de bussluizen in Westwijk en Bovenkerk illegaal passeren een boete van het Centraal Justitieel Incassobureau (CJIB). Sinds begin maart registreren handhavingscamera’s de kentekens van motorvoertuigen die het inrijverbod negeren. Tot nu toe ontvingen zij een waarschuwing.