Winnaar van proeverij in 'The Beach'

AMSTELVEEN - AmstelveenZ.nl had recent weer een leuk etentje weg te geven: een speciale proeverij voor 2 volwassenen & 2 kinderen, in het

Restaurant van The Beach. De winnaar is geworden…

… Carolien van Vugt! Ze gaf aan dat ze graag met een goede vriendin (Alice Wagenvoort) van de proeverij (geserveerd op planken van één meter) wilde genieten bij The Beach. Gefeliciteerd, Carolien! Je kan je melden door een e-mail te sturen naar actie@amstelveenz.nl dan maken we het verder in orde!

Logo Facebook Grijs AmstelveenzCarolien wint dus een speciale proeverij van voor- en hoofdgerechten: voor twee volwassenen en ze mag ook twee kinderen meenemen. Ze krijgt ook een welkomstdrankje van The Beach: overige bestellingen zijn wel voor eigen rekening.

Natuurlijk vinden we het leuk als je onze FB-pagina liked! AmstelveenZ houdt met regelmaat acties voor lezers; dus houd onze website en Facebook-pagina in de gaten!

Meer nieuws

Algemeen vandaag 09:42

Criminaliteit in Amstelveen licht gedaald in 2025

Amstelveen - Het aantal misdrijven in Amstelveen daalde in 2025 licht ten opzichte van 2024. Deze daling is iets groter dan het regionaal gemiddelde. Dat blijkt uit de Regionale Veiligheidsrapportage (RVR) 2025 van de politie-eenheid Amsterdam waar Amstelveen een onderdeel van is.

Algemeen vandaag 08:40

Kinderburgemeester en wethouder delen jubileumeditie ‘Geef een boek cadeau’ uit

Amstelveen - Op woensdag 18 februari kregen basisscholen De Verrekijker en Elif bezoek van kinderburgemeester Levi en wethouder onderwijs Frank Berkhout. Zij kwamen langs voor de landelijke actie ‘Geef een boek cadeau’. Met deze actie willen ze laten zien hoe belangrijk lezen is. Daarom kregen alle leerlingen het jubileumboek ‘Limbusland’ van Pieter Koolwijk cadeau.