WOW-effect: nieuwe winkel MADDOX in Stadshart

Muriël, Patrick, Romy en Marco Mulders va MADDOX, door Anko Stoffels

Amstelveen - Met de opening van een compleet nieuw filiaal in het Rembrandthof in winkelcentrum Stadshart Amstelveen heeft modewinkel MADDOX afgelopen maand een nieuwe bladzijde in het (familie-)boek opengeslagen. Eén van de laatste échte Amstelveense familiebedrijven in het Stadshart heeft een grote stap naar de toekomst gezet door de heren- en damesmodezaak samen te voegen. Het resultaat is een indrukwekkende en ruime, maar nog altijd prettige modezaak, met een uitgebalanceerde collectie trending modemerken.

Als je niet beter weet zou je kunnen denken dat MADDOX een Europese keten is, zo imposant ziet het nieuwe filiaal eruit. Achter de prachtige hoge gevel met stijlvolle inloop-etalage schuilt het succes van de hardwerkende Amstelveense familie Mulders. De afgelopen jaren runden ze zowel een heren- (Maddox Casual) als damesmodezaak (Maddox Next Door) in het Rembrandthof. Toen de gelegenheid zich voordeed om de winkels samen te voegen tot één groter filiaal in dezelfde straat (tussen de Bijenkorf en Rosmode) pakte de familie die kans met beide handen aan. Het resulteerde in een winkel van bijna 500m2, die voldoet aan alle eisen van de moderne tijd en helemaal past in de nieuwe stijl van het winkelcentrum, die de komende periode wordt uitgerold.

maddox nieuwe winkel2.jpeg

maddox nieuwe winkel1.jpeg

Hoogtepunt

‘De nieuwe winkel is zo duurzaam mogelijk ingericht. 70 procent van de materialen zijn hergebruikt en alle verlichtingsunits zijn vervangen voor led-lampen,’ zegt Marco, die al aardig gewend is in zijn nieuwe flink grotere zaak. ‘Maar we zetten flink meer stappen per dag,’ lacht hij, verwijzend naar de oppervlakte van de winkel en zijn stappenteller. Marco begon Maddox Casual ooit op het Gelderlandplein in 1993 en maakte in 1998 de overstap naar het Stadshart, waar hij door de jaren heen gestaag groeide, met dit spectaculaire filiaal als nieuwste hoogtepunt. De nieuwe winkel heeft echt een wow-effect. De fraaie ronde toonbank in het midden van de zaak is een eyecatcher, maar het draait natuurlijk vooral om de collectie én de service.

Ouderwetse service

Samen met zijn vrouw Muriël, zoon Patrick en dochter Romy en de verkopers (Kees-Jan, Sandra en Jolanda) vormt Marco een ideaal team, waarbij klanten zich altijd snel op hun gemak voelen. In het grote aanbod van modewinkels in het Stadshart weet MADDOX zich al jaren te onderscheiden door de nieuwste collecties in combinatie met ouderwetse service. Het is één van de redenen dat MADDOX het al jaren goed doet. Het kledingadvies is altijd eerlijk (en natuurlijk op maat), een kopje koffie wordt snel geschonken en veel klanten keren na een aankoop meer dan eens terug. MADDOX heeft door de lokale inborst bijzonder veel Amstelveense klanten, maar weet ook al jaren klanten uit de hele regio te trekken.

maddox nieeuwe winkel 3K.jpeg

maddoxnieuwe winkel 5.jpeg

De klanten vinden in het nieuwe filiaal naast een nog grotere en nog beter uitgebalanceerde topcollectie liefst (tien!) nieuwe ruime paskamers, waar ze naar hartenlust kunnen passen. Hugo Boss, Replay, Denham, Geisha, Drykorn en Parajumpers zijn slechts enkele merken waar zowel heren als dames zich tegoed aan kunnen doen. Het moet gek lopen wil je hier niet slagen.

Toe aan een nieuwe outfit? Breng vooral een bezoekaan het vernieuwde filiaal van MADDOX en ervaar het zelf. Je bent van harte welkom! Volg MADDOX ook op Instagram: @maddoxcasual

Dit artikel verscheen eerder in de maart editie van AmstelveenZ Magazine, nummer 86.

Meer nieuws

Algemeen vandaag 13:47

Rondje Bedrijven ‘Nieuwe Stijl’: een verrassend inkijkje aan de Amstelzijde & Rembrandtrij

Amstelveen - Ondernemen kan succesvol en inspirerend zijn, maar gaat ook altijd gepaard met de nodige uitdagingen. In Amstelveen is dat niet anders. Er speelt veel in lokaal ondernemersland en lang niet alles haalt het nieuws of komt op de agenda van de gemeenteraad. Met Economische Zaken in zijn portefeuille is wethouder Herbert Raat in deze collegeperiode (2026-2030) vastberaden om veel Amstelveense ondernemers en bedrijven te bezoeken met een brede gemeentelijke delegatie en raadsleden, om te horen wat er speelt en waar zij zoal tegenaan lopen.

Sport vandaag 09:32

Kickbokslegende Remy Bonjasky verrast David Chung met cheque van 2.500 euro

Amstelveen - David Chung dacht vrijdagavond naar Amstelveen te komen voor een interview over de maatschappelijke kracht van vechtsport. Aan het einde van het gesprek stond hij echter oog in oog met kickbokslegende Remy Bonjasky, die hem namens WarriorCode verraste met een cheque van 2.500 euro. Het bedrag is bedoeld voor nieuwe trainingsmaterialen voor de sporters van Chung Do Kwan.

Algemeen vandaag 08:46

Live muziek in het Oude Dorp: sfeervol muzikaal genieten

Amstelveen - 'Live Muziek in het Oude Dorp' dat zondagavond werd gehouden in de historische dorpskern van Amstelveen kan weer bestempeld worden als een succes. In diverse zaken traden verschillende muzikanten op: de sfeer was gezellig en gemoedelijk.   

Horeca gisteren 15:43

Dirty Fingers: comfortfood om je vingers bij af te likken

Amstelveen -Sinds deze week is de Amsterdamseweg in Amstelveen met Dirty Fingers een nieuwe horecazaak rijker. Met smeuïge, rijke smashburgers, Philly cheesesteaks, hotdogs en loaded fries zijn de gerechten van Dirty Fingers letterlijk om je vingers bij af te likken.