Amstelveen - Yaron van Koningsveld verlaat BVNL Amstelveen en stapt per direct over naar Actief Voor Amstelveen. Daardoor heeft BVNL vanaf heden geen vertegenwoordiging meer in de gemeenteraad van Amstelveen en bezet Actief Voor Amstelveen drie raadszetels, in plaats van de twee zetels die de partij in 2022 behaalde.
Van Koningsveld komt op de kandidatenlijst voor de gemeenteraadsverkiezingen dit jaar op plek 3 bij Actief voor Amstelveen, een plek die aanvankelijk nog open werd gehouden.
Actief Voor Amstelveen zegt bijzonder verheugd te zijn dat de huidig fractievoorzitter van BVNL per direct overstapt naar de fractie van Actief Voor Amstelveen: 'Wij kennen Yaron als een bekwaam en ervaren raadslid met een scherp inzicht en mening op alle maatschappelijke ontwikkelingen binnen Amstelveen.'
Actief Voor Amstelveen geeft aan dat beide fracties elkaar op veel dossiers al eerder konden vinden en elkaar steunden. De lokale partij zet tijdens de gemeenteraadsverkiezingen in 2026 vooral in op vijf speerpunten, te weten: Minder Internationalisering van Amstelveen, meer voorrang voor Amstelveners op de woningmarkt, bezuinigen om te bouwen, een veilige leef en zorgomgeving en luisteren naar inwoners en ondernemers.
Zie voor meer info www.actiefvooramstelveen.nl