Suzanne Wallinga, algemeen directeur Museum Cobra en Marvin Kreuger, directeur Nederland Banque J. Safra Sarasin

Zwitserse Bank J. Safra Sarasin nieuwe hoofdsponsor Museum Cobra

Amstelveen - Museum Cobra is verheugd om Bank J. Safra Sarasin te verwelkomen als haar nieuwe hoofdsponsor, naast het Zadelhoff Cultuur Fonds. Met deze samenwerking wordt een belangrijke stap gezet in de verdere ontwikkeling van het museum als toonaangevend instituut voor moderne en hedendaagse kunst in Nederland.

Missie

Deze bijdrage stelt Museum Cobra in staat om haar missie voort te zetten: het promoten van de revolutionaire kunst en ideeën van de Cobra-beweging, en het creëren van een inspirerende plek voor kunstliefhebbers van alle generaties. Dankzij deze steun kan het museum nieuwe tentoonstellingen en educatieve programma’s ontwikkelen en de toegankelijkheid van kunst vergroten.

'Wij zijn ontzettend trots op deze samenwerking met Bank J. Safra Sarasin,' zegt Suzanne Wallinga, directeur van Museum Cobra. 'Samen kunnen we de rijke erfenis van Cobra blijven verbinden met het heden. Hun steun stelt ons in staat om nog meer mensen te inspireren met de kracht van kunst.'

Bank J. Safra Sarasin

Bank J. Safra Sarasin is een internationale Zwitserse private bank, opgericht in 1841, en heeft duurzaamheid als diepgewortelde waarde in haar familiegeschiedenis. Bank J Safra Sarasin gelooft in de kracht van een sterke lokale aanwezigheid en heeft sinds 2019 een eigen kantoor in Nederland.


Meer nieuws

Onderwijs & Educatie vandaag 09:00

Onderwijsspecial: Amity International School - Uitzonderlijk schoolgebouw

Amstelveen - Prettig, stijlvol, indrukwekkend. Wie voor het eerst het markante schoolgebouw van Amity International School Amsterdam aan de Amsterdamseweg 204 in Amstelveen binnenstapt, kan niet anders dan concluderen dat de school is gehuisvest in een uitzonderlijk gebouw.

Politiek gisteren 10:52

Politiek reageert op terugtrekken nieuw plan voor betaald parkeren: ‘Blij met draai College’ – ‘Overwinning voor inwoners’

Amstelveen - Het nieuws dat het College van B en W het plan om binnen nu en 5 jaar gefaseerd betaald parkeren in te voeren in heel Amstelveen niet doorzet, zorgt overwegend voor positieve reacties uit de politiek. Oppositiepartij Burgerbelangen Amstelveen noemt het een overwinning voor de inwoners maar blijft wel kritisch, de VVD geeft aan blij te zijn met de draai van het College.

Onderwijs & Educatie gisteren 09:00

Onderwijsspecial: Amstelveen College - Ontdek jezelf en jouw interesses

Amstelveen - Het Amstelveen College biedt meer dan de leerroutes mavo, havo, vwo of gymnasium alleen. Op deze school kom je met een advies voor mavo, mavo/havo, havo of havo/vwo in een gecombineerde, tweejarige brugklas en kun je kiezen uit verschillende plusprofielen. Op deze manier krijg je de mogelijkheid om jezelf en jouw interesses te ontdekken, voordat je belangrijke keuzes gaat maken voor je toekomst.